SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Wojciech Kowalczyk obraził Dariusza Szpakowskiego. Odpowiedź? Wielka klasa!

Wojciech Kowalczyk obraził Dariusza Szpakowskiego. Odpowiedź? Wielka klasa!

23.01.2017, godz. 07:58
Dariusz Szpakowski jest na Twitterze
Dariusz Szpakowski jest na Twitterze foto: EAST NEWS

Były napastnik reprezentacji Polski Wojciech Kowalczyk jest obecnie telewizynym ekspertem i słynie z bardzo ostrego języka. Krytykuje wszystko i wszystkich, ale nic nie upoważnia go do obrażania innych. Na swoim profilu na Twitterze nazwał słynnego komentatora Dariusza Szpakowskiego "durniem totalnym"! Ten jednak nie pozostał dłużny i odpowiedział. Z wielką klasą!

Podczas ostatniego meczu polskich piłkarzy ręcznych z Francją studio w TVP prowadził słynny dziennikarz tej stacji i legendarny już komentator Dariusz Szpakowski. Biało-czerwoni zaprezentowali się z dobrej strony, i choć przegrali jedną bramką, zasłużyli na słowa uznania. Po zakończeniu spotkania popularny "Szpaku" i będący w studio jako ekspert Grzegorz Tkaczyk pochwalili naszych zawodników za dobrą postawę, ale to najwyraźniej nie spodobało się Wojciechowi Kowalczykowi.

"Kowal" od pewnego czasu jest telewizyjnym ekspertem Polsatu. Zawsze słynął z ciętego języka, ale na antenie trudno doszukać się jakichś ostrych wypowiedzi w jego wykonaniu. Hamulców nie ma jednak na swoim profilu na Twitterze, gdzie miesza z błotem wszystko i wszystkich. Analizując jego wpisy można dojść do wniosku, że nie ma na świecie rzeczy, której by nie skrytykował. I to w bardzo dosadnych słowach. Ale po meczu Polska - Francja przekroczył granicę i chamsko obraził Szpakowskiego.

Ostra wypowiedź "Kowala" spotkała się z szeregiem komentarzy internautów, którzy skrytykowali byłego piłkarza. Na te słowa odpowiedział też... sam Szpakowski. I trzeba przyznać, że zrobił to z wielką klasą.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: