SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Bilety na walkę Artur Szpilka - Adam Kownacki. Gdzie i za ile kupić?

Bilety na walkę Artur Szpilka - Adam Kownacki. Gdzie i za ile kupić?

10.07.2017, godz. 12:23
Artur Szpilka, Adam Kownacki
Artur Szpilka i Adam Kownacki podczas konferencji prasowej przed walką, która odbędzie się 15 lipca w Nowym Yorku foto: Super Express

Już 15 lipca w Nowym Jorku odbędzie się walka Artur Szpilka - Adam Kownacki. Polscy pięściarze zmierzą się w hali Nassau Veterans Memorial Coliseum pod Nowym Jorkiem. Faworytem wydaje się być bardziej doświadczony Szpilka, ale miał on dość długą przerwę i jego forma pozostaje niewiadomą. Wciąż można kupować bilety na to wydarzenie. Gdzie i za ile kupić bilety na walkę Szpilka - Kownacki?

Walka Artur Szpilka - Adam Kownacki odbędzie się 15 lipca w ramach gali Premier Boxing Champions. Głównym wydarzeniem imprezy w Nassau Veterans Memorial Coliseum będzie starcie Omara Figueroy Jr. z Robertem Guerrero. "Szpila" powróci do ringu po ponad rocznej przerwie. W styczniu 2016 poległ w starciu z Deontayem Wilderem, który brutalnie znokautował Polaka. Kownacki stanie z kolei przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. Niepokonany w piętnastu zawodowych walkach do kolejnej przygotowuje się sparując z Tomaszem Adamkiem.

Bilety na walkę Artur Szpilka - Adam Kownacki

Bilety na galę Premier Boxing Champions można kupić za pośrednictwem strony ticketmaster.com. Początek imprezy w hali Nassau Veterans Memorial Coliseum pod Nowym Jorkiem w sobotę o godzinie 18:00 czasu amerykańskiego. Najtańsze wejściówki można nabyć już za 55 dolarów. Dostępne są także bilety za 80 dolarów, 105 dolarów czy 205 dolarów. Najdroższe są miejsca przy ringu. Za takie należy zapłacić 305 dolarów.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: