SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Dariusz Michalczewski był pod wpływem substancji psychoaktywnych!

Dariusz Michalczewski był pod wpływem substancji psychoaktywnych!

21.04.2017, godz. 21:34
Żona wybaczyła awanturę Michalczewskiemu
foto: © AKPA

Dariusz Michalczewski wciąż nie może spać spokojnie. Choć afera z jego udziałem, gdy miał naruszać nietykalność cielesną swojej żony, wybuchła pod koniec grudnia, to dalej na światło dzienne wychodzą nowe fakty. Według najnowszych informacji prokuratury były pięściarz w momencie zajścia znajdował się pod wpływem środków psychoaktywnych.

Dariusz Michalczewski pod koniec grudnia został zatrzymany przez policję, a prokuratura postawiła mu zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej żony. "Tiger" nie przyznał się do winy, a podczas akcji znaleziono przy nim niespełna pół grama kokainy. Wiadomo już, że feralnej nocy były pięściarz zażywał także środków psychoaktywnych. Potwierdziła to w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

- Mamy ostateczną opinię, która potwierdziła obecność środków psychoaktywnych. Na tym etapie nie podjęto decyzji o uzupełnieniu zarzutów. Te zarzuty, które były przedstawione na początku, czyli znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej, to są jedyne zarzuty, jakie są stawiane podejrzanemu. Postępowanie cały czas jest kontynuowane. Trwają dalsze czynności - wyjaśniła Tatiana Paszkiewicz.

Jeśli Dariusz Michalczewski się nie wybroni, to może nawet wylądować w więzieniu na rok. W najlepszym razie zapłaci grzywnę lub sąd orzeknie ograniczenie wolności "Tigera".

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: