SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Gdzie oglądać walkę Szpilka - Kownacki? Transmisja TV z gali

Gdzie oglądać walkę Szpilka - Kownacki? Transmisja TV z gali

11.07.2017, godz. 18:36
Artur Szpilka - Adam Kownacki na konferencji prasowej
Artur Szpilka i Adam Kownacki długo mierzyli się wzrokiem foto: EAST NEWS

Transmisja TV NA ŻYWO z walki Artur Szpilka - Adam Kownacki. Gdzie oglądać LIVE starcie Szpilka - Kownacki? Dla "Szpili" walka, która odbędzie się z soboty na niedzielę będzie powrotem na ring po półtorarocznej przerwie. W poprzednim pojedynku brutalnie znokautował go Deontay Wilder. Choć jest faworytem, to "Baby Face" na pewno nie sprzeda tanio skóry. Sprawdź, gdzie w TV oglądać walkę Szpilka - Kownacki.

Walka Artur Szpilka - Adam Kownacki to nie lada gratka dla kibiców boksu w Polsce. Obaj pięściarze są naszymi nadziejami w wadze ciężkiej, choć pierwszy z nich dość długo czekał na kolejną szansę. "Szpila", który pochodzi z Wieliczki, ostatni raz do ringu wszedł w styczniu ubiegłego roku. Wtedy to bardzo brutalnie znokautował go Deontay Wilder, a Polak długo nie mógł się podnieść. Od tego czasu już kilka razy mówiło się o jego powrocie, ale za każdym razem coś stawało na przeszkodzie i w sportowcu rosła frustracja tym stanem rzeczy. Wreszcie 15 lipca stanie naprzeciw Adama Kownackiego.

Artur Szpilka - Adam Kownacki. Tak wyglądają przed walką [ZDJĘCIA, WIDEO]

"Baby Face" w zawodowej karierze stoczył piętnaście walk. Wszystkie z nich były zwycięskie, a aż dwanaście kończył przed czasem. Kownacki ostatni raz wszedł do ringu z Joshuą Tuftem w styczniu tego roku. Pierwszy raz zmierzy się jednak z tak wymagającym rywalem i nie będzie faworytem tego starcia. Do walki z Arturem Szpilką przygotowuje się w wyjątkowym towarzystwie. Adam Kownacki sparuje z samym Tomaszem Adamkiem.

Bilety na walkę Artur Szpilka - Adam Kownacki. Gdzie i za ile kupić?

Walka Artur Szpilka - Adam Kownacki odbędzie się w nocy z 15 na 16 lipca. Początek gali pod Nowym Jorkiem o godzinie 2:00 polskiego czasu. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE dostępna będzie na sport.se.pl. Walka Szpilka - Kownacki zostanie pokazana przez Polsat Sport oraz amerykańską telewizję FOX.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: