SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport sporty walki boks Szpilka vs Beck NA ŻYWO w internecie, Jonak vs Bunema transmisja LIVE w TV

Szpilka vs Beck NA ŻYWO w internecie, Jonak vs Bunema transmisja LIVE w TV

15.10.2011, godz. 20:05
Damian Jonak
foto: Brak agencji

To będzie prawdziwa gratka dla fanów polskiego boksu. Na Gali Wojak Boxing Night w katowickim Spodku na ringu zobaczymy dwóch świetnych Polaków. Artur Szpilka w wadze ciężkiej zmierzy się z Jamajczykiem Owenem Beckiem, zaś Damian Jonak w wadze juniorśredniej z Alexem Bunemą z Konga. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzą telewizje Polsat i Polsat Sport. W internecie transmisja na żywo będzie dostępna na ipla.tv.

Transmisja: 15.10.2011, od godz. 20.00 na Polsat Sport i o 22.20 na Polsacie

- Schudłem do takiej wagi, w której czuję się naprawdę fajnie. Jestem szybki, ale zobaczycie to w sobotę. Jestem naładowany straszliwie przed walką. W końcu będę miał przed sobą poważny sprawdzian. Normalnie mnie roznosi -powiedział przed walką Szpilka.

Szpilka vs Beck live online o 22.20

- Znowu walczę na Śląsku i wiem, że będę miał za sobą wielkie wsparcie kibiców. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę z tego powodu - nie ukrywał z kolei Damian Jonak.

Pobierz za darmo: IPLA 2.2 (14,8 MB)

Junak vs Bunema na żywo

- Specjalnie wybraliśmy trudnego przeciwnika. To zawodnik, który gwarantuje widowisko. Po wygranej z nim Damian może zyskać szacunek w bokserskim świecie. Przygotowania były udane. Damian powinien być w formie - wyjaśnił trener Fiodor Łapin.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: