Lech Poznań

i

Autor: Cyfrasport Lech Poznań

Liga Konferencji

Hapoel – Lech: Typy bukmacherskie. Kursy. Rehabilitacja „Kolejorza”?

2022-10-12 15:44

Hapoel Beer Szewa – Lech Poznań typy i kursy. Kibice Lecha nie mają prawa narzekać na postawę swoich ulubieńców w Lidze Konferencji. „Kolejorz” na półmetku fazy grupowej zajmuje drugie miejsce i ma bardzo realne szanse na awans do fazy pucharowej. Aby zbliżyć się do osiągnięcia tego celu, podopieczni Johna van den Broma nie mogą jednak pozwolić sobie na porażkę w wyjazdowym meczu z Hapoelem Beer Szewa. Czy zdaniem TOTALbet wygrana poznaniaków jest realnym scenariuszem? Hapoel Beer Szewa – Lech Poznań typy bukmacherskie.

Nastroje po losowaniu grup były w Poznaniu pozytywne i dotychczasowe rezultaty jedynie to potwierdzają. „Kolejorz” co prawda na inaugurację uległ faworytowi z Villarreal (3:4), ale w kolejnych meczach poznaniacy nie dali się pokonać. Najpierw – po znakomitej drugiej połowie – wysoko pokonali Austrię Wiedeń (4:1), a następnie bezbramkowo zremisowali z Hapoelem Beer Szewa. Ten drugi rezultat pozostawił jednak w stolicy Wielkopolski pewne uczucie rozczarowania. - Patrząc na to jak w obu meczach (z Legią i Hapoelem – red.) zaprezentowali się przeciwnicy – na pewno jest to rozczarowanie. Gdybyśmy kilka lat temu rozmawiali po meczu Lech – Legia, bezbramkowy remis można byłoby interpretować inaczej. Biorąc jednak pod uwagę, jak zespoły z Warszawy i Beer Szewy zaprezentowały się w Poznaniu, można z pewnością mówić o sporym niedosycie. Lechici zarówno w jednym, jak i drugim spotkaniu byli bowiem w stanie wygrać i sięgnąć po komplet punktów – podkreśla w rozmowie z „Super Expressem” były opiekun Lecha Mariusz Rumak i trudno odmówić mu racji. Eksperci TOTALbet postanowili jednak zaskoczyć typami i dość wyraźnego faworyta upatrują w zespole gospodarzy.

PKO Ekstraklasa Raport odc. 8

Izraelczycy – podobnie jak Lech – ponieśli w fazie grupowej jedynie jedną porażkę. W przeciwieństwie do poznaniaków wciąż czekają jednak na swoje premierowe zwycięstwo. Drużyna z Beer Szewy na inaugurację zremisowała bezbramkowo z Austrią Wiedeń, następnie przyszła natomiast porażka z Villarreal (1:2) oraz drugi mecz bez goli – starcie przy Bułgarskiej z Lechem. Nie ma chyba jednak większych wątpliwości, że w Izraelu Hapoel zagra zupełnie inaczej niż w spotkaniu rozgrywanym w Poznaniu. - Izraelczycy przed własną publicznością prezentują się zupełnie inaczej niż na wyjazdach. Z drugiej strony w Poznaniu Lech był zmuszony do gry w ataku pozycyjnym, co – szczególnie przy słabym stanie murawy – nie było prostym zadaniem. Rewanż na pewno będzie spotkaniem dużo bardziej otwartym. To Hapoel zdecydowanie bardziej potrzebuje zwycięstwa, będzie więc musiał od początku zaatakować. To z kolei może otworzyć wiele przestrzeni aby wyjść z kontratakiem, co Lech robi naprawdę dobrze – podkreśla Rumak. Nieco bardziej sceptyczni w tej kwestii są jednak eksperci z TOTALbet, którzy faworyta tego meczu upatrują w gospodarzach. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na triumf Hapoelu płaci bowiem 2.11 zł. Analogiczny zarobek w przypadku wygranej poznaniaków wyniesie natomiast 3.47 zł.

Sonda
Czy Lech Poznań awansuje do fazy pucharowej LKE?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Hapoel – 2.11                   remis – 3.47                      Lech – 3.47

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.31                          1/2 – 1.31                          X/2 – 1.68

  • Hapoel strzeli gola:

tak – 1.23                          nie – 3.70

  • Lech strzeli gola:

tak – 1.41                          nie – 2.69

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej   0.5 – 8.25          powyżej 0.5 – 1.05

poniżej 1.5 – 3.27            powyżej 1.5 – 1.31

poniżej 2.5 – 1.79            powyżej 2.5 – 1.96

poniżej 3.5 – 1.30            powyżej 3.5 – 3.35

poniżej 4.5 – 1.10            powyżej 4.5 – 6.30

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 11.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Hapoel Beer Szewa – Lech Poznań dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze