Chorwacja - Hiszpania

i

Autor: AP Chorwacja - Hiszpania

Liga Narodów

Portugalia – Hiszpania i Szwajcaria – Czechy: Typy bukmacherskie. Kursy. Kto awansuje do Final Four?

2022-09-26 14:38

Portugalia – Hiszpania i Szwajcaria – Czechy typy i kursy. Faza grupowa tegorocznej edycji Ligi Narodów przechodzi powoli do historii. Ostatnie mecze rozegrane zostaną już w najbliższy wtorek, a zdecydowanie najciekawsza rywalizacja zapowiada się w Dywizji A, gdzie Hiszpanie zmierzą się z Portugalią, a Szwajcarzy podejmą Czechów. Stawkę pierwszego z tych starć będzie awans do Final Four, drugiego – utrzymanie w elicie. Kto wg TOTALbet ma większe szanse na osiągnięcie tych celów? Portugalia – Hiszpania i Szwajcaria – Czechy typy bukmacherskie.

Wydaje się, że przed rozpoczęciem zmagań w fazie grupowej w ciemno można było zakładać, że kwestia zajęcia pierwszego miejsca rozstrzygnie się pomiędzy reprezentacjami Portugalii oraz Hiszpanii. Tak też w istocie się stało, choć wciąż nie wiemy, która z drużyn okaże się lepsza. W zdecydowanie korzystniejszej sytuacji znajdują się jednak Cristiano Ronaldo i spółka. Nie dość, że podopieczni Fernando Santosa zagrają przed własną publicznością, to do wygrania grupy wystarczy im zaledwie remis. Portugalczycy zgromadzili do tej pory 10 punktów w 5 meczach, o dwa więcej od „La Furia Roja”. Drużynie prowadzonej przez Luisa Enrique mocną czkawką może odbić się zwłaszcza niedawna, sensacyjna porażka przed własną publicznością ze Szwajcarią (1:2). Fakt ten sprawia, że Hiszpanie – jeśli marzą o awansie do Final Four – muszą w ostatniej kolejce pokonać na wyjeździe Portugalię. W opinii ekspertów z TOTALbet nie będzie to jednak zadanie łatwe. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo gości płaci bowiem 3.22 zł. W przypadku triumfu gospodarzy analogiczny zarobek wyniesie natomiast 2.33 zł.

Szczęsny do dziennikarza: Byłem krytykowany?! Słabo pan ogląda

Bardzo ciekawie powinno być również w drugim spotkaniu tej grupy, w którym Szwajcaria podejmie Czechy. Gospodarze nie mają już co prawda szans na wygranie grupy, wciąż mogą jednak… zająć w niej ostatnie miejsce. Stałoby się tak wówczas, gdyby przegrali wtorkowe starcie. Jeszcze na półmetku zmagań można byłoby śmiało zakładać, że tak właśnie się stanie. Helweci po trzech meczach mieli bowiem na koncie komplet porażek i zamykali tabelę grupy 2. Sensacyjne zwycięstwa nad Portugalią (1:0 u siebie) oraz Hiszpanią (2:1 na wyjeździe) sprawiły jednak, że ich sytuacja uległa diametralnej zmianie. Obecnie mają w dorobku sześć „oczek”, a do ewentualnego utrzymania w najwyższej dywizji brakuje im zaledwie remisu w domowym meczu z Czechami. Choć pierwsze starcie pomiędzy tymi zespołami (gospodarze wygrali w Pradze 2:1) pokazało, że są to drużyny o dość zbliżonym poziomie, eksperci z TOTALbet nie mają wątpliwości, czyje akcje stoją przed tym pojedynkiem wyżej. Bukmacher jest niemal pewien, że to prowadzeni przez Murata Yakina Szwajcarzy sięgną po komplet punktów, kurs na taki obrót wypadków ustalono bowiem na poziomie 1.68. Dla porównania, ten na wygraną gości z Czech wynosi 5.50.

Sonda
Kto zagra w Final Four Ligi Narodów?

Kursy TOTALbet:

PORTUGALIA – HISZPANIA

  • Wynik meczu:

Portugalia – 2.33             remis – 3.32                      Hiszpania – 3.22

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.35                          1/2 – 1.34                          X/2 – 1.58

  • Obie drużyny strzelą gola:

tak – 1.84                          nie – 1.90

  • Portugalia strzeli gola:

tak – 1.28                          nie – 3.35

  • Hiszpania strzeli gola:

tak – 1.40                          nie – 2.74

SZWAJCARIA – CZECHY

  • Wynik meczu:

Szwajcaria – 1.68             remis – 3.80                      Czechy – 5.50

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.17                          1/2 – 1.27                          X/2 – 2.09

  • Obie drużyny strzelą gola:

tak – 2.05                          nie – 1.72

  • Szwajcaria strzeli gola:

tak – 1.18                          nie – 4.35

  • Czechy strzelą gola:

tak – 1.69                          nie – 2.05

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów Ligi Narodów znajduje się W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze