Siatkówka. Liga Mistrzów. Jastrzębski Węgiel – Stroitel Mińsk. Kursy, typy (22.09.2020)

2020-09-22 9:52 HM
Jastrzębski Węgiel pokonał ostatnio w lidze Asseco Resovię (3:0).
Autor: Press Focus Jastrzębski Węgiel pokonał ostatnio w lidze Asseco Resovię (3:0).

W pierwszym spotkaniu eliminacji do siatkarskiej Ligi Mistrzów, Jastrzębski Węgiel zmierzy się ze Stroitielem Mińsk. Początek rywalizacji 22 września, we wtorek o godzinie 20:30.

Sezon 2020/2021 rozpoczął się dla Jastrzębskiego Węgla imponująco. Jastrzębianie zwyciężyli w inauguracyjnym spotkaniu z Aluronem Zawiercie 3:2 oraz pokonali w imponującym stylu Asseco Resovię Rzeszów 3:0.

Jastrzębski Węgiel jest jedną z drużyn, które realnie będą rywalizować o Mistrzostwo Polski. JSW znacznie wzmocniło swój skład, tworząc jednocześnie mocną i wyrównaną ławkę rezerwowych. Siłę zespołu stanowią obecnie Tomasz Fornal, Lukas Kampa oraz Jurij Gladyr.

Jastrzębianie mają również ambicje, aby rywalizować w tegorocznej Lidze Mistrzów. Ze względu na zmieniony format w związku z pandemią koronawirusa, Jastrzębski musi przejść przez eliminacje, aby trafić do fazy grupowej rozgrywek. Pierwszy turniej odbędzie się w Polsce, dokładnie w Jastrzębiu-Zdrój.

Zdecydowanym faworytem do wygranej w pierwszym turnieju eliminacyjnym jest Jastrzębski Węgiel. JSW stanie do rywalizacji ze Stroitielem Mińsk oraz Draismą Dynamo Apeldoorn.

W pierwszym meczu polski zespół podejmie wicemistrzów Białorusi. Stroitiel nie powinien postawić większego oporu Jastrzębskiemu. Białorusini w ostatnim czasie rywalizowali m.in. w przedsezonowym turnieju, w którym zwyciężyli w dwóch z trzech spotkań.

Bezsprzecznym faworytem spotkania jest Jastrzębski Węgiel, na którego kurs wynosi 1.01. Znacznie bardziej atrakcyjny jest kurs na poniżej 75.5 punktów Jastrzębskiego, który osiągnął 1.33.

NASZ TYP

Jastrzębski Węgiel poniżej 75.5 punktów

KURSY

TOTALbet – 1.40

Fortuna – 1.37

Kursy aktualne na 22.09.2020, godz. 8:50. Mogą ulec zmianie.

Najnowsze