Siatkówka: MKS Będzin – Trefl Gdańsk. Kursy, typy

2019-12-02 11:43 PK
Trefl Gdańsk wygrał 4 z 5 ostatnich meczów.
Autor: Press Focus Trefl Gdańsk wygrał 4 z 5 ostatnich meczów.

Trefl Gdańsk ma przed sobą spotkanie, w którym wydaje się, że nic nie może mu się stać. Rywalem będzie ostatni zespół rozgrywek, MKS Będzin.

MKS Będzin w tym sezonie nie zdobył jeszcze choćby punktu. Ekipa ta przegrała wszystkie siedem meczów, a zdołała zdobyć ledwie cztery sety. To najgorszy wynik rozgrywek. Dla drużyny nie ma póki co większej nadziei i nie zanosi się na cudowne ocalenie przed spadkiem. O ostatnie miejsce w tabeli, MKS będzie się „bił” z BKS-em Bydgoszcz, który jest na razie lepszy dzięki większej liczbie wygranych setów.

Rywalem MKS-u będą zawodnicy Trefla Gdańsk, którzy są w dobrej formie i wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań. Na siedem rozegranych meczów, ekipa znad Bałtyku przegrała tylko dwukrotnie i jest ósma w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów i bilansem setów 17 - 11.

Co ciekawe, ostatni mecz pomiędzy obiema drużynami padł łupem ekipy z Będzina. MKS zwyciężył po koniec marca 2019 roku 3:2. Poniedziałkowe spotkanie odbędzie się na parkiecie ostatniego zespołu Plus Ligi i planowane jest na godzinę 20:30. Zdecydowanym faworytem meczu będą siatkarze z Gdańska.

OSTATNIE MECZE
MKS Będzin: GKS Katowice (1:3), Skra Bełchatów (1:3), Czarni Radom (0:3), Jastrzębski Węgiel (0:3), Aluron Zawiercie (1:3)
Trefl Gdańsk: BKS Bydgoszcz (3:2), Cuprum Lubin (3:0), AZS Olsztyn (1:3), Asseco Resovia (3:0), GKS Katowice (3:2)

NASZ TYP
Wygrana Trefla

KURSY
TOTALbet – 1,28
Betclic – 1.27
LVBET – 1,21

Najnowsze