Były kolarz potrącony przez samochód zmarł w szpitalu! Wstrząsające doniesienia, miał zaledwie 37 lat

2021-09-19 11:47
Znicz, świeczka
Autor: Pixabay

Informacje o śmierci Chrisa Ankera Soerensena, które obiegły świat mogły wprawić w osłupienie znaczną część fanów kolarstwa. Duńczyk, który po zakończeniu kolarskiej kariery został ekspertem telewizyjnym miał bowiem zaledwie 37 lat. Soersensen wybrał się na przejażdżkę i niestety przypłacił to życiem. Duńczyk został potrącony przez samochód i pomimo podjętej próby ratowania jego życia, zmarł w szpitalu. Na początku września obchodził swoje 37. urodziny.

Chris Anker Soerensen przez wiele lat rywalizował z najlepszymi kolarzami na kolejnych trasach, osiągając największe sukcesy niemalże dekadę temu. Urodzony w 1984 roku Duńczyk po zakończonej karierze kolarskiej, zdecydował się pozostać przy swojej ukochanej dyscyplinie i wcielił się w rolę eksperta telewizyjnego. W tym celu Soerensen wybrał się do Belgii, gdzie rozpoczynają się mistrzostwa świata. Duńczyk miał być jednym z ekspertów telewizji "TV2", jednak niestety nie będzie miał już na to okazji. Były kolarz postanowił wybrać się na przejażdżkę, gdy doszło do, jak się okazało tragicznego wypadku. Duńczyk został potrącony przez samochód i pomimo udzielonej mu pomocy, byłego kolarza nie udało się uratować. Chrisa Ankera Soerensen zmarł w szpitalu. 5 września Duńczyk obchodził swoje 37. urodziny.

Żona Ryszarda Szurkowskiego mówi o myślach samobójczych. To wyznanie rozrywa serce

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze