Lance Armstrong ZSZOKOWANY wypadkiem na Tour de Pologne [WIDEO]

2020-08-06 22:34

Lance Armstrong, jeden z największych oszustów w historii kolarstwa, był zszokowany tym, co zobaczył na mecie pierwszego etapu Tour de Pologne. W swoim życiu najprawdopodobniej nie widział tak makabrycznego wypadku. Dodał, że modli się o poszkodowanego Fabio Jakobsena.

To był jeden z najbardziej dramatycznych wypadków w całej historii Tour de Pologne. W środę, na ostatnich metrach pierwszego etapu, Dylan Groenewegen zachował się skandalicznie i wepchnął Fabio Jakobsena w barierki. Kolarz Deceuninck-QuickStep doznał poważnych obrażeń i był reanimowany przez ponad godzinę, po czym trafił do szpitala w Sosnowcu, gdzie był operowany i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. - Zdarzają się wypadki, ale to był brutalny i chamski faul - mówił w rozmowie z "Super Expressem" dyrektor Tour de Pologne Czesław Lang.

Okropne obrażenia Jakobsena. Już nigdy nie będzie wyglądał tak samo

DRAMATYCZNY WYPADEK na finiszu pierwszego etapu TdP 2020!

O wypadku, w którym ucierpiało także kilku innych kolarzy i sędzia mówi cały świat. To, co się wydarzyło w Katowicach, skomentował także Lance Armstrong. "Myśli i modlitwy kieruję do Fabio Jakobsena. Trzymaj się kolego. Przez długi czas byłem w tym sporcie i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek widziałem tak przerażający wypadek. FABIOstrong" - napisał Amerykanin na Twitterze.

Kolarz, który spowodował POTWORNY wypadek, zabrał głos! "Ciężko znaleźć słowa"

Groenewegen został zdyskwalifikowany. Prokuratura Okręgowa w Katowicach oficjalnie wszczęła śledztwo w sprawie wypadku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE