Lance Armstrong ZSZOKOWANY wypadkiem na Tour de Pologne [WIDEO]

2020-08-06 22:34 MC

Lance Armstrong, jeden z największych oszustów w historii kolarstwa, był zszokowany tym, co zobaczył na mecie pierwszego etapu Tour de Pologne. W swoim życiu najprawdopodobniej nie widział tak makabrycznego wypadku. Dodał, że modli się o poszkodowanego Fabio Jakobsena.

To był jeden z najbardziej dramatycznych wypadków w całej historii Tour de Pologne. W środę, na ostatnich metrach pierwszego etapu, Dylan Groenewegen zachował się skandalicznie i wepchnął Fabio Jakobsena w barierki. Kolarz Deceuninck-QuickStep doznał poważnych obrażeń i był reanimowany przez ponad godzinę, po czym trafił do szpitala w Sosnowcu, gdzie był operowany i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. - Zdarzają się wypadki, ale to był brutalny i chamski faul - mówił w rozmowie z "Super Expressem" dyrektor Tour de Pologne Czesław Lang.

Okropne obrażenia Jakobsena. Już nigdy nie będzie wyglądał tak samo

DRAMATYCZNY WYPADEK na finiszu pierwszego etapu TdP 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

O wypadku, w którym ucierpiało także kilku innych kolarzy i sędzia mówi cały świat. To, co się wydarzyło w Katowicach, skomentował także Lance Armstrong. "Myśli i modlitwy kieruję do Fabio Jakobsena. Trzymaj się kolego. Przez długi czas byłem w tym sporcie i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek widziałem tak przerażający wypadek. FABIOstrong" - napisał Amerykanin na Twitterze.

Kolarz, który spowodował POTWORNY wypadek, zabrał głos! "Ciężko znaleźć słowa"

Groenewegen został zdyskwalifikowany. Prokuratura Okręgowa w Katowicach oficjalnie wszczęła śledztwo w sprawie wypadku.

Najnowsze