POTWORNA śmierć 16-letniej kolarki. Zginęła pod kołami ciężarówki

2019-08-27 19:12 MD
Świeczka, znicz
Autor: East News

Do ogromnej tragedii doszło niedzielę w Kolumbii. Życie straciła tam zaledwie 16-letnia Danna Valentina Mendez Ortiz, bardzo uzdolniona kolarka, która wracając na rowerze do domu została potrącona przez ciężarówkę. Gdy doszło do tragicznego w skutkach wypadku, dziewczyna poruszyła się wraz z sześcioma innymi osobami.

Wszystko wydarzyło się na drodze pomiędzy miejscowościami Duitama i Paipa. Utalentowana dziewczyna marzyła, aby rozpocząć karierę sportową i zapowiadała się na doskonałą kolarkę. Jej trener, Fabio Gordillo, w rozmowie z lokalnymi mediami przyznał: - Mieszkała w Boyace razem ze swoimi rodzicami od dłuższego czasu i miała ogromne oczekiwania względem swojej kariery sportowej.

Niestety, życie kolarki przerwało tragiczne wydarzenie na drodze do domu. Lokalne służby wszczęły już śledztwo w tej sprawie, ale póki co jeszcze nikogo nie aresztowały. Nie dostosowano się jednak do prośby lokalnych władz, które podkreślają, że w tamtych rejonach należy zachować szczególną uwagę nie tylko z powodu pieszych, ale także właśnie kolarzy.

Najnowsze