Tomasz Marczyński NAGO na rowerze. GOŁA PUPA na cienkim siodełku [ZDJĘCIE]

2020-02-13 10:47 JWa
Tomasz Marczyński
Autor: East News Tomasz Marczyński

Tomasz Marczyński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kolarzy na świecie. Zawodnik Lotto Soudal jest ceniony w środowisku, a swoją jazdą zyskał szacunek kibiców. Czasami jednak lubi zaszaleć. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wywołało sporą burzę. Zupełnie nagi Tomasz Marczyński siedzi na nim na sportowym rowerze i napina wszystkie mięśnie swojego ciała!

Tomasz Marczyński przyzwyczaił kibiców do publikowania zdjęć swojego ciała. Tak odważnego jeszcze jednak nie było. Do tej pory kolarz ekipy Lotto Soudal skupiał się przede wszystkim na umięśnionych nogach. Jego łydki wiele razy były przedmiotem zachwytów fanów. Tym razem poszedł o krok dalej. Na najnowszej fotce widać oczywiście łydki, ale również całą resztę ciała! Nagiego ciała! Na szczęście Marczyński ułożył się tak, by zakryć miejsca intymne. Gdyby nie to, to najprawdopodobniej Instagram zablokowałby jego konto. Mimo wszystko, sylwetka robi ogromne wrażenie i wielu mężczyzn, również tych aktywnie uprawiających sport, może zazdrościć kolarzowi. "Nowy sezon, nowe cele" - napisał na portalu społecznościowym przy fotce 35-latek.

W 2016 roku podobne zdjęcie wrzucił Mario Cipollini. Zauważył to Cesare Benedetti. Kolarz, który od dłuższego czasu mieszka w naszym kraju nie omieszkał skomentować fotki Marczyńskiego. "Cipollini jest tylko jeden" - napisał na Instagramie. "Teraz twoja kolej, Cesa! Rzucam Ci wyzwanie!" - odpowiedział nasz rodak. "Chyba żartujesz, ja na golasa wyglądam jak świnia" - zakończył dyskusję Benedetti.

Najnowsze