Tour de Pologne 2022

i

Autor: Szymon Gruchalski/materiały prasowe Tour de Pologne 2022

Tour de Pologne

Tour de Pologne 5. etap NA ŻYWO TV transmisja gdzie oglądać TdP: 5. etap live online Tour de Pologne 5. etap dzisiaj 3.08 na jakim programie TV transmisja?

2022-08-03 7:54

Tour de Pologne 5. etap NA ŻYWO TV transmisja gdzie oglądać TdP: 5. etap live online Tour de Pologne 5. etap dzisiaj 3.08 na jakim programie TV transmisja? Przed nami kolejny dzień zmagań podczas Tour de Pologne! Ostatni, czwarty etap dał się zawodnikom we znaki. Etap z Leska do Sanoka cechował się zabójczym tempem i mocnym początkiem i dziś, podczas 5. etapu Tour de Pologne z pewnością również nie zabraknie emocji. Sprawdźcie, gdzie oglądać Tour de Pologne 5. etap NA ŻYWO TV transmisja TdP: etap 5. live online na jakim programie Tour de Pologne 5. etap dzisiaj 3.08?

Tour de Pologne 5. etap NA ŻYWO TV transmisja gdzie oglądać TdP: 5. etap live online Tour de Pologne 5. etap dzisiaj 3.08 na jakim programie TV transmisja?

Tour de Pologne co roku budzi wielkie emocje nie tylko wśród kibiców kolarstwa, ale także mieszkańców miejscowości, które znajdują się na trasie wyścigu i nie inaczej jest tym razem. Wiele osób pojawia się na trasie poszczególnych etapów, aby dopingować najlepszych zawodników, którzy rywalizują na polskich trasach. Za zawodnikami już cztery etapy Tour de Pologne, a przed nimi już tylko trzy dni zmagań. 4. etap wyścigu, podczas którego kolarze rywalizowali na trasie Lesko - Sanok wzbudził ogromne emocje przede wszystkim ze względu na fakt, że dopiero po niespełna 40. kilometrach wąska grupa zawodników była w stanie urwać się peletonowi. Trudny etap już od samego początku cechował się szybkim tempem i żaden z zawodników nie miał ochoty odpuszczać chociażby na metr. Teraz, podczas 5. etapu Tour de Pologne również można spodziewać się ogromnych emocji. 5. etap Tour de Pologne to trasa Łańcut - Rzeszów, podczas której kolarze będą mieli do pokonania 170 kilometrów. W Dynowie będą do zdobycia dwie premie: Premia Lotna LOTTO i Premia Górska PZU III kat. Premia Górska III kat. z kolei będzie do zdobycia przed wjazdem na 19. kilometrową rundę w Rzeszowie. 

NIE PRZEGAP: Hańba! Robert Lewandowski obrzydliwie potraktowany przez kibiców Bayernu! Aż ręce opadają. Nie uwierzysz, co mu zrobili

Sonda
Oglądasz Tour de Pologne 2022?

Gdzie oglądać 5. etap Tour de Pologne NA ŻYWO TV transmisja TdP: etap 5 live online na jakim programie 5. etap Tour de Pologne dzisiaj 3.08?

Kolejny, 5. etap Tour de Pologne, podczas którego zawodnicy będą rywalizować na trasie Łańcut - Rzeszów, zaplanowano na środę 3 sierpnia i rozpocznie się o godzinie 12:30. TRANSMISJA NA ŻYWO z Tour de Pologne etap 5 prowadzona będzie przez stacje TVP Sport, TVP 1 oraz Polsat Sport. Kibice kolarstwa będą mogli również śledzić losy 5. etapu Tour de Pologne Lesko - Sanok live online, za pośrednictwem strony TVP Sport oraz aplikacji Polsat Box Go. Ponadto, RELACJA NA ŻYWO z Tour de Pologne etap 5 prowadzona będzie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Kamil Stoch musiał przełknąć gorzką pigułkę. Thurnbichler nie pozostawił złudzeń, klamka zapadła

Zobaczcie, jak wygląda mapa 5. etapu Tour de Pologne, klikając w galerię zdjęć poniżej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze