Żaneta Gortat-Stanisławska

i

Autor: Instagram Żaneta Gortat-Stanisławska

Tego nikt się nie spodziewał

Żona Marcina Gortata pokazała zdjęcie z Ewą Chodakowską. Zawrzało przez to, ile na nim pokazały

2022-08-07 21:38

Żaneta Gortat-Stanisławska, piękna żona Marcina Gortata, znana jest nie tylko ze swoich osiągnięć zawodowych, lecz także wspaniałej sylwetki. Mimo upływu lat kobieta może pochwalić się niezwykle wysportowanym ciałem. Niewykluczone, że jest to w pewnym stopniu zasługa znajomości z Ewą Chodakowską. Zdjęcie obu pań obiegło internet, a wiele emocji wywołało to, co widać na fotce.

Żaneta Gortat-Stanisławska uchodzi za niezwykle ciepłą i sympatyczną osobę. Duża w tym zasługa postów, jakie pani doktor publikuje w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie często toczy się spora dyskusja, ale wszystko odbywa się w przyjacielskim tonie. Żona byłego znakomitego koszykarza z Łodzi po raz kolejny wywołała sporo emocji. Tym razem Żaneta Stanisławska opublikowała na portalu społecznościowym zdjęcie z Ewą Chodakowską. Choć jej znajomość z trenerką fitness nie jest wielkim zaskoczeniem ani żadną tajemnicą, to czynność, którą obie panie wykonywały w trakcie powstawania fotografii już owszem. Nic dziwnego, że pod obrazkiem bardzo szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Ukochana Cristiano Ronaldo już tak nie wygląda. Wielka metamorfoza Georginy Rodriguez

Żaneta Gortat-Stanisławska i Ewa Chodakowska na niecodziennym zdjęciu

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Rozpoznawalna w całym kraju kobieta swoimi wskazówkami odmieniła życie wielu rodaczek i rodaków. Żaneta Gortat-Stanisławska również słynie ze świetnej figury. Obie panie zawdzięczają to nie tylko treningom, lecz także odpowiedniej diecie. Jakim zaskoczeniem był więc fakt, że na wspomnianym zdjęciu zajadają się wspólnie słodkościami.

Wydawałoby się przecież, że tak wysportowane kobiety nie mogą pozwolić sobie choćby na jeden dzień bez liczenia kalorii. Prawda jest jednak inna. "To ten moment w którym odkrywasz sekret idealnej sylwetki Ewy Chodakowskiej i mało tego dajesz się namówić na największa porcję" - podpisała zdjęcie wybranka serca Marcina Gortata, dodając informację o "cheat day", czyli dniu, w którym nie zwraca się uwagi na dietę.

Ewa Bilan-Stoch nie mogła już tego dłużej ukrywać. Dostała ważne pytanie, a odpowiedź była jednoznaczna. Postawiła sprawę jasno

Lawina komentarzy po zdjęciu żony Gortata

Jak można było się spodziewać, fotografia stała się źródłem dyskusji. Tym razem również było bardzo kulturalnie, a wiele osób wspierało kobiety w ich decyzji o przyjmowaniu kalorii w słodkościach. "No akurat Wam to nie zaszkodzi. Na zdrowie" - czytamy w opinii jednej z internautek. "I ja to szanuję. Bez spiny, wszystko z głową" - dodała kolejna. "Dwie Piękne i Wartościowe Kobiety RAZEM -HOT!" - komplementowano dalej. Do zdjęcia odniosła się też sama Ewa Chodakowska. "Food hedonists" - napisała trenerka fitness.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze