Miał być medal, a jest... PIERŚCIONEK! Polka PRZYJĘŁA oświadczyny podczas Halowych Mistrzów Europy, MAGICZNA scena

2021-03-07 21:48 ŁOLI
Karolina Kołeczek
Autor: Instagram/ karolinakoleczek Karolina Kołeczek

Halowe Mistrzostwa Europy, które odbywały się w ostatni weekend w Toruniu nie skończyły się dla Karoliny Kołeczek z pewnością tak, jakby chciała, oczywiście pod względem sportowym. Polka odpadła w półfinale biegu na 60 metrów przez płotki, jednak wtedy nie mogła się jeszcze spodziewać tego, że zawody opuści cała w skowronkach. Lekkoatletka co prawda medalu nie zdobyła, ale za to dostała pierścionek... zaręczynowy.

Podczas Halowych Mistrzostw Europy, które odbywały się w ostatnich dniach w Toruniu, reprezentanci Polski mieli sporo powodów do radości. Wielu z nich zakończyło swoje zmagania na podium, a Patrykowi Dobkowi udało się zdobyć tytuł mistrza Europy w biegu na 800 metrów. Pod względem sportowym tyle szczęścia nie miała Karolina Kołeczek, jednak koniec końców również i ona wyszła z hali w skowronkach. Wcześniej jednak Polka odpadła w półfinale biegu na 60 metrów przez płotki po tym, jak najpierw obejrzała żółtą kartkę za falstart, a później musiała przyjąć karę za minimalny faul. Kołeczek zakończyła swój udział w imprezie na piątym miejscu i jeszcze w tym momencie mogła być smutna, ale zmieniło się to chwilę później. Wszystko za sprawą jej partnera. 

CZYTAJ TAKŻE: Na Mariusza Pudzianowskiego wylał się STRASZLIWY HEJT. OKROPNIE mu to wytykają, niespotykana skala ATAKU

Okazuje się bowiem, że ukochany polskiej lekkoatletki postanowił tego dnia jej się oświadczyć. Zawodniczka oczywiście przyjęła oświadczyny, a wszyscy zgromadzeni w hali mogli cieszyć się razem z zakochaną parą po tym, jak w Arenie Toruń rozbrzmiał legendarny utwór Whitney Houston "I Will Always Love You".

Sprawdź: Marcin Najman TOTALNIE ZGNIÓTŁ Saletę. To pytanie musiało zaboleć, nokaut jak w ringu

Jan Błachowicz po wygranej z Adesanyą

Zawodniczka od razu pochwaliła się oświadczynami w mediach społecznościowych. - Powiedziałam TAK! Dziękuje Wam za napływające gratulacje. W półfinale za bardzo chciałam i emocje wzięły górę. Teraz czas na wyciągnięcie wniosków i dalszą prace. Dziękuje - napisał Karolina Kołeczek na Instagramie. 

Nie przegap: Jasnowidz Jackowski NIE POWSTYDZIŁBY się takich zdolności jak Robert Kubica! WSZYSTKO przewidział, to prawdziwy HIT

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze