Ach te ruchy

Pełne erotyzmu nagranie chorwackiej piękności wyciekło do sieci. Ivana Knoll zrzuciła ubrania i wygina ciało w pikantnym tańcu

2023-02-04 10:52

Ivana Knoll, którą kibice piłki nożnej poznali na mistrzostwach świata w Katarze, wciąż potrafi rozpalić zmysły swoich fanów. W mediach społecznościowych co rusz pojawiają się jej pikantne zdjęcia, a tym razem chorwacka seksbomba postanowiła dać próbkę swoich umiejętności tanecznych. Ivana Knoll opublikowała nagranie w skąpym bikini, na którym porusza się niczym kocica.

Ivana Knoll wciąż jest na ustach wielu i bardzo często pojawia się w mediach. Jeszcze do listopada słyszało o niej niewielu kibiców piłki nożnej. Wszystko zmieniło się podczas mistrzostw świata w Katarze. Modelka jest byłą miss Chorwacji i na Bliski Wschód udała się, aby wspierać swoją reprezentację. Choć przed mundialem mówiło się, że kobiety muszą uważać na swój strój, Knoll jakby zupełnie się tym nie przejmowała.

Ivana Knoll pokazała zmysłowe nagranie. Jej ruchy potrafią rozpalić wszystkie zmysły

Na stadionach w Katarze Ivana Knoll pojawiała się w bardzo skąpych strojach i odsłaniała swoje walory. Bardzo szybko zrobiło się o niej głośno i w mediach pojawiało się mnóstwo zdjęć chorwackiej piękności. Jej popularność stale rosła, co widać było po liczbie obserwujących na Instagramie. Obecnie śledzi ją 3,5 miliona fanów. Ci mogą co rusz zobaczyć pikantne fotografie modelki, a ostatnio Ivana Knoll postanowiła rozgrzać internautów niemal erotycznym tańcem. Chorwatka zaprezentowała się w kusym bikini i poruszała ciałem w rytm muzyki. Takie nagrania w mig rozgrzewają fanów i niekiedy trudno oderwać wzrok.

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 30.01
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze