Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Wszystko wyjawiła!

Anna Lewandowska wyjawiła nieznany talent swojego męża! Takiego Lewego jeszcze nie widzieliście

2022-12-27 21:26

Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się dość nieznanym talentem swojego męża. Trenerka, która w trakcie okresu świątecznego była dość aktywna na swoich mediach społecznościowych, pokazała nieznany talent swojego ukochanego, Roberta Lewandowskiego. Trzeba przyznać, że takiego Lewego jeszcze nikt nie widział, prawda wyszła na jaw!

Robert Lewandowski ma nieznany talent! Żona piłkarza, Anna Lewandowska, pokazała właśnie na mediach społecznościowych, w jakiej roli świetnie sprawdza się piłkarz Barcelony i kapitan reprezentacji Polski. Takiego wydania Lewego jeszcze nie widzieliśmy. Nawet jego najwięksi fani będą mogli być zaskoczeni.

Robert Lewandowski ma nieznany talent. Jego żona wszystko wyjawiła

Ostatni miesiąc nie był łatwym czasem dla państwa Lewandowskich. Napastnik Barcelony przebywał na mundialu w Katarze, gdzie wraz z reprezentacją Polski wyszedł z grupy. Po powrocie do domu piłkarz reprezentacji Polski w końcu mógł odpocząć u boku swoich bliskich, a także spędził z nimi piękne święta, co było udokumentowane na mediach społecznościowych. Tuż po skończeniu świętowania Bożego Narodzenia, zawodnik nadal jest u boku swojej rodziny, a jego żona pokazała nieznany talent napastnika. Okazuje się, że Lewandowski bardzo dobrze sprawdziłby się w roli kucharza. Lewandowska pokazała ukochanego w trakcie gotowania i nie mogła ukryć wielkiego entuzjazmu związanego ze spędzeniem czasu z ukochanym . 

- Czas gotować - napisała podekscytowana Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy lubisz rodzinę Lewandowskich?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze