Dzięki 41-letniej modelce w bikini syn Szewczenki może grać dla Polski! To naprawdę możliwe [GALERIA]

2019-09-17 11:59 JWa
Kristen Pazik
Autor: East News Kristen Pazik

Andrij Szewczenko to prawdziwa legenda piłki nożnej w Europie. Znany napastnik przez lata stanowił o sile AC Milan, gdy ten klub odnosił największe sukcesy. Syn Ukraińca stawia kolejne kroki, by pójść w ślady taty. Świetnie radzi sobie na boisku i już niedługo może stać się łakomym kąskiem na rynku transferowym. Niewykluczone, że wystąpi także dla... reprezentacji Polski, a to wszystko dzięki mamie Kristen Pazik.

Andrij Szewczenko kilka lat temu postrzegany był przez wielu jako najlepszy napastnik w Europie. Nic dziwnego, w końcu to ten snajper prowadził AC Milan do największych sukcesów, ze zwycięstwami w Lidze Mistrzów włącznie. Był także liderem reprezentacji Ukrainy. Już niedługo w ślady znanego ojca może pójść 12-letni syn Kristian. Od jakiegoś czasu szlifuje on talent w akademii Chelsea. "The Sun" podał jednak sensacyjne informacje, z których wynika, że potomek "Szewy" może... grać dla reprezentacji Polski. A to dzięki jego mamie. 41-letnia modelka Kristen Pazik, która bardzo chętnie pokazuje się w bikini, ma rodzinę wywodzącą się z naszego kraju i to może okazać się furtką dla działaczy znad Wisły.

- Chciałbym w przyszłości móc zmierzyć się z takim wyborem. Jeżeli taka możliwość się pojawi, to wtedy z pewnością o tym porozmawiam z synem - skomentował Andrij Szewczenko. Kristen Pazik polskie pochodzenie zawdzięcza swojemu ojcu. Dziadek 12-letniego Kristiana był związany z Polską, dzięki czemu syn modelki i byłego piłkarza mógłby się starać o nasze obywatelstwo.

Jeśli talent 12-latka eksploduje, to reprezentacja Polski będzie dla niego tylko jedną z opcji. Równie dobrze będzie mógł wybrać między grą dla Ukrainy, Stanów Zjednoczonych lub Anglii.

Najnowsze