Jest AKT OSKARŻENIA przeciwko Michałowi Ż. Sprawą byłego kapitana kadry Polski zajmie się sąd

2021-03-01 15:02 md
Michał Ż.
Autor: CyfraSport Michał Ż.

Były kapitan reprezentacji Polski, Michał Ż., pod koniec grudnia ubiegłego roku spowodował w Warszawie wypadek samochodwy będąc pod wpływem alkoholu. Teraz do sądu trafił akt oskarżenia w jego sprawie - poinformował serwis wiadomosci.wp.pl. Ekskadrowicz odpowie na zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

O sytuacji Michała Ż. bardzo głośno zrobiło się w okolicy Bożego Narodzenia. Okazało się bowiem, że 22 grudnia mężczyzna spowodował w Warszawie wypadek samochodowy będąc pod wpływem alkoholu. Uderzył w autobus mając w wydychanym powietrzu 1,6 promila. Wszystko działo się przy skrzyżowaniu stołecznych ulic Miodowej i Długiej.

Adam Małysz świętował sukces - ZDJĘCIA

Teraz do sądu wpłynął akt oskarżenia w tej sprawie. Byłemu piłkarzowi grozi do dwóch lat pozbawienia wolności oraz odebranie prawa jazdy na trzy lata.

Michał Ż. jest przez kibiców piłkarskich doskonale kojarzono z uwagi na swoją bogatą karierę w reprezentacji Polski. Z orzełkiem na piersi zagrał aż 102 razy i występował na wielkich turniejach.

DON KASJO: Norman Parke wydał na siebie WYROK ŚMIERCI [Koloseum]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze