Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Tomaszewski

Już jutro specjalne łączenie z Janem Tomaszewskim! Kadra, Ekstraklasa i nie tylko!

2022-05-11 16:27

Jan Tomaszewski to postać, której nie trzeba przedstawiać kibicom polskiego sportu. Legendarny bramkarz kadry narodowej po latach gry w piłkę stał się ekspertem, słynącym z bardzo wyrazistych poglądów. Już jutro, tj. 12 maja 2022 roku, kultowa postać polskiego futbolu weźmie udział w łączeniu z widzami "Super Expressu". Zapraszamy, będzie naprawdę ciekawie!

Jan Tomaszewski będzie gościem "Super Expressu"! Legendarny bramkarz reprezentacji Polski, który słynie z wyjątkowo mocnych i głośnych opinii na temat polskiej piłki nożnej, będzie opowiadał o swoich przemyśleniach względem końcówki Ekstraklasy, a także sytuacji reprezentacji Polski przed spotkaniami w Lidze Narodów. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Jan Tomaszewski spotka się z widzami i czytelnikami "Super Expressu"! Zapraszamy na specjalne łączenie

O sytuacji w polskiej piłce można mówić teraz godzinami. Z jednej strony mamy do czynienia z końcówką rozgrywek ligowych w Polsce i będziemy świadkami niesamowitej batalii między Rakowem Częstochowa a Lechem Poznań, a z drugiej strony, kadra szykować się będzie do rozgrywania swoich spotkań w Lidze Narodów UEFA. Specjalnym gościem "Super Expressu" będzie Jan Tomaszewski, który przedstawi swoje poglądy na obydwie te sprawy. Spotkanie z byłym bramkarzem reprezentacji Polski, który już nie raz zaskakiwał swoimi poglądami, dostępne będzie od godziny 11:00 na kanale YouTube, "Super Express Sport", a także na Facebooku "Super Express Sport". Serdecznie zapraszamy!

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze