Antek Królikowski, Kamil Glik

i

Autor: AP, INSTAGRAM Antek Królikowski, Kamil Glik

Kamil Glik zaczął wyklinać Antka Królikowskiego! Pojechał po bandzie, padły mocno niecenzuralne słowa

2022-04-03 8:44

Kamil Glik nie mógł pohamować emocji po najnowszej publikacji Antka Królikowskiego. Obrońca Benevento Calcio i reprezentacji Polski wzburzył się decyzją aktora o organizacji gali sportów walki, na której to atrakcją wieczoru ma być pojedynek sobowtórów imitujących Władimira Putina i Wołodymyra Zeleńskiego. Były kapitan Torino nie przebierał w słowach, padły bardzo niecenzuralne słowa.

Kamil Glik nie mógł przejść obojętnie obok najnowszego pomysłu Antka Królikowskiego. Aktor, który ma łatkę wielkiego skandalisty, postanowił zadziwić opinię publiczną po raz kolejny, organizując galę sportów walki, na których wydarzeniem wieczoru ma być walka między aktorami przebranymi za Wołodymyra Zeleńskiego i Władimira Putina. Zachowanie artysty nie przypadło do gustu polskiej opinii publicznej, a swój - bardzo niecenzuralny komentarz - postanowił zamieścić Kamil Glik. Obrońca Benevento Calcio nie mógł ukryć wielkiej wściekłości i bezpardonowo zaatakował Królikowskiego.

Niezwykłe zachowanie Zbigniewa Bońka po triumfie Igi Świątek. To zdjęcie mówi wszystko

Królikowski organizuje galę sportów walki. Jego decyzja zszokowała Polskę

O ile na polskim rynku gal sportów walki i freak-fightu pojawia się coraz więcej kontrowersyjnych tworów, to bank postanowił rozbić Antonii Królikowski, który ogłosił w sobotę 2 kwietnia 2022 roku, że organizowana przez niego gala będzie zawierać walkę między sobowtórami prezydenta Ukrainy i Rosji - Wołodymyra Zeleńskiego i Władimira Putina.

- Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać. Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Faworyt jest tylko jeden - napisał Królikowski na swoich mediach społecznościowych.

Niemcy znaleźli następcę Lewandowskiego? Liczą się z odejściem Polaka, wielki talent na celowniku

Kamil Glik nie mógł uwierzyć w to, co zobaczyć. Wyzwał aktora od najgorszych

Swoich emocji w sprawie organizacji tego rodzaju pojedynku nie mógł pohamować Kamil Glik. Obrońca kadry zamieścił bardzo mocny komentarz w kierunku artysty, który nie pozostawia nawet cienia złudzeń względem tego, co sądzi piłkarz o pomyśle aktora. Padły naprawdę mocne i niecenzuralne słowa.

- Ciebie p*********o do końca idioto? Szczam i rzygam na ciebie - napisał obrońca reprezentacji Polski pod publikacją.

Królikowski Kamil Glik

i

Autor: screen/instagram.com/@antek.krolikowski
Sonda
Czy Kamil Glik to najlepszy polski obrońca?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze