Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

O wszystkim powiedział!

Kamil Grosicki zmierzył się z ogromnym hejtem. Bolesne wyznanie, powiedział jasno o upadku

2023-01-18 15:53

Kamil Grosicki postanowił udzielić wyjątkowo mocnego i poruszającego wywiadu. Skrzydłowy reprezentacji Polski i Pogoni Szczecin udzielił bardzo mocnej wypowiedzi na temat tego, co jego zdaniem działo się z reprezentacją Polski po mistrzostwach świata w Katarze. Piłkarz nie ukrywa, że to co spotkało piłkarzy nosi znamiona hejtu, a cały wizerunek kadry upadł.

Kamil Grosicki postanowił opowiedzieć o ostatniej dawce hejtu, na jaką się napotkał. Skrzydłowy reprezentacji Polski w rozmowie z portalem "goal.pl", przyznał, że reakcje kibiców na kadrę po powrocie z Kataru nie były za dobre, a on sam widzi, że wizerunek drużyny upadł. Padły bolesne i smutne słowa.

Kamil Grosicki szczerze o sytuacji po mundialu w Katarze. Padły bolesne słowa

Mimo że Polacy wyszli z grupy na mistrzostwach świata, to nie zyskali sobie sympatii wielu kibiców. Fani krytykowali styl gry drużyny Czesława Michniewicza, a na jaw wypłynęła także afera premiowa, która budziła bardzo duże emocje wśród Polaków. Zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę Kamil Grosicki, który w mocnych słowach podsumował swoje emocje i odczucia na temat tego, co wydarzyło się po mistrzostwach świata.

-  Teraz to już trochę ucichło, choć nie zdarzało się tak, że ludzie podchodzili do mnie na ulicy i narzekali. Hejt się wylał strasznie, ale w internecie. Otoczka, wizerunek tej reprezentacji upadł moim zdaniem. Z sukcesu wszystko się przerodziło w coś złego. Teraz reprezentacja musi wizerunek poprawić, a da się to zrobić tylko dobrą grą - ocenił w rozmowie dla "Goal.pl" skrzydłowy reprezentacji Polski.

Sonda
Skąd powinien pochodzić selekcjoner reprezentacji Polski?
Kamil Grosicki - po meczu Polska - Chile
Najnowsze