Karol Linetty, „La Gazzetta dello Sport”

Autor: East News Karol Linetty zarabia według „La Gazzetta dello Sport” 500 tys. euro

Karol Linetty zachwycił Włochów! Cudowne trafienie Polaka! [WIDEO]

2017-10-15 19:45

Trzech Polaków na boisku, trzy bramki Sampdorii i cudowne trafienie Karola Linettego. To był udany weekend dla polskich piłkarzy w Serie A. Zachwycił szczególnie były pomocnik Lecha Poznań, który pojawił się na murawie dopiero po przerwie, ale zdążył w tym czasie popisać się wręcz niezwykłym golem! Zobaczcie sami!

Linetty wszedł na boisko w 46. minucie. Sampdoria przegrywała 0:1. Polak dołączył do swojego rodaka, Bartosza Bereszyńskiego, o którym wspominało się, że może stracić miejsce w składzie. Z dwójką biało-czerwonych zespół z Genui nacisnął na piłkarzy Atalanty i ostatecznie po bramkach Duvana Zapaty, Gianluci Caprariego oraz właśnie Linettego - wygrał 3:1.

W pamięci została kibicom zwłaszcza bramka Polaka. Prawdziwe ciasteczko.

W drugiej połowie na murawie pojawił się również Dawid Kownacki. Dostał od trenera ledwie 3 minuty.

Sampodoria - Atalanta 3:1
Bramki: Duvan Zapata 56, Gianluca Caprari 60, Karol Linetty 68 - Bryan Cristante 21

Mniej powodów do radości miał natomiast inny nasz reprezentant, Bartosz Salamon. Jego SPAL uległ Bolonii 1:2, a on zaliczył trafienie... samobójcze.

Bologna - SPAL 2:1
Bramki: Andrea Poli 30, Bartosz Salamon 49 (s) - Mirco Antenucci 88