Łukasz Piszczek w sztabie Jerzego Brzęczka? Piłkarz skomentował sensacyjne informacje

2020-12-02 16:19 mc
Łukasz Piszczek
Autor: Cyfrasport Łukasz Piszczek

Ostatnio pojawiła się informacja, że Łukasz Piszczek miałby dołączyć do sztabu selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka. Obrońca Borussii Dortmund zabrał głos w tej sprawie. Jak przyznał, nikt nie przedstawił mu oficjalnej propozycji.

Łukasz Piszczek nie zakończył jeszcze kariery piłkarskiej i do końca sezonu ma ważny kontrakt z Borussią Dortmund. Mimo tego, serwis meczyki.pl informował, że mógłby wzmocnić sztab Jerzego Brzęczka, gdzie miałby być jego doradcą i pracować z obrońcami.

Łukasz Piszczek w sztabie Jerzego Brzęczka?! ZASKAKUJĄCE informacje

- Na poważnie z nikim o tym jeszcze nie rozmawiałem, więc trudno mi się do sprawy odnieść. Cały czas gram w piłkę i na tym się koncentruję. Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji, czy po zakończeniu gry będę chciał pracować jako trener - powiedział 35-latek w rozmowie z Interią.

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia

Możliwość współpracy z Brzęczkiem wydaje się Piszczkowi ciekawą propozycją. Wygląda więc na to, że pozostaje tylko czekać aż dostanie propozycję.

Cristiano Ronaldo pokonał Roberta Lewandowskiego! CR7 zgarnął cenną nagrodę

- Jeśli trener Brzęczek złożyłby mi oficjalną propozycję dołączenia do jego sztabu, byłoby to dla mnie duże wyróżnienie i na pewno bardzo poważnie bym się nad tym zastanowił - zauważył.

Piszczek to były reprezentant Polski. W kadrze w latach 2007-2019 rozegrał 66 meczów. Ma za sobą grę na Euro 2008, 2012 i 2016 oraz mistrzostwach świata 2018.

Najnowsze