Przemysław Frankowski

i

Autor: Cyfra Sport Przemysław Frankowski i Piotr Zieliński

Premierowy gol Polaka

Przemysław Frankowski z przytupem zaczął nowy rok! Tak reprezentant Polski przechytrzył milionerów z Paryża [WIDEO]

2023-01-02 13:06

Przemysław Frankowski nie mógł sobie wyobrazić lepszego początku nowego roku. Reprezentant Polski zaczął go wyśmienicie. Strzelił gola dla RC Lens, które pokonało milionerów z PSG 3:1 w hicie ligi francuskiej! Zobaczcie, jak nasz kadrowicz przechytrzył asów mistrza Francji.

Wprawił w zachwyt ekspertów

To właśnie polski pomocnik rozpoczął strzelanie z mistrzem Francji. Trafił już na początku spotkania, w 5. minucie. To jego premierowa bramka w tym sezonie. Występ kadrowicza został pozytywne oceniony przez "L'Equipe". Nasz rodak dostał "8". W uzasadnieniu napisano, że jego gra na prawej stronie była oszałamiająca. Podkreślono, że harował, że poradził sobie z rywalem.

Polak przyćmił Mbappe

Frankowski zachwycił francuskich komentatorów, a największa gwiazda rywali Kylian Mbappe rozczarował. Francuz zdaniem dziennikarzy zasłużył tylko na "4". W ekipie mistrza Francji zabrakło duetu: Neymar i Leo Messi. Dla PSG to pierwsza porażka w rozgrywkach. Paryżanie utrzymali pozycję lidera. Lens zajmuje drugie miejsce ze stratą czterech punktów. W doliczonym czasie w zespole Lens pojawił się drugi z Polaków - Łukasz Poręba. Teraz przed klubem Polaków z Linas-Montlhery w Pucharze Francji (7 stycznia), następnie wyjazdowe starcie ze Strasbourgiem (11 stycznia).

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze