Robert Lewandowski na zakupach w najdroższym sklepie w Polsce

i

Autor: PAPS & AP Robert Lewandowski na zakupach w najdroższym sklepie w Polsce

Robert Lewandowski na zakupach w najdroższym sklepie w Polsce. Taszczy dużą torbę, jest z nim Ania

2021-12-20 17:47

Bayern Monachium ma przerwę pomiędzy rundami Bundesligi, co oznacza wolne także dla Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski póki co spędza przedświąteczny czas w Polsce. I nie próżnuje! W poniedziałek paparazzi przyłapali go na zakupach w luksusowym domu handlowym "Vitkac" w samym sercu Warszawy.

Za Robertem Lewandowskim okres, który bez wątpienia można określić mianem niezwykle intensywnego. Polak występował co kilka dni zarówno w Bundeslidze, jak i Lidze Mistrzów, walcząc dodatkowo w barwach reprezentacji Polski o zapewnienie sobie miejsca w barażach o mundial w Katarze. Teraz na szczęście nadeszła już chwila upragnionego wytchnienia. "Lewy" ponownie ma się stawić w klubie dopiero w styczniu, a do tego czasu może solidne wypocząć.

ZOBACZ TEŻ: Paulo Sousa coraz bliżej odejścia z reprezentacji Polski? Portugalskie media nie mają wątpliwości

A gdzie lepiej o jakościowy relaks, jak nie wśród swoich najbliższych i w ojczyźnie, w której nie można przebywać na co dzień? Od razu po ostatniej tegorocznej kolejce Bundesligi napastnik postanowił polecieć zatem do domu i oczekiwać świąt Bożego Narodzenia. Jak wiadomo, to wiąże się także z zakupami - niektórzy do ostatniej chwili dbają o prezenty dla bliskich, inni odświeżają garderobę czy kupują inne potrzebne artykuły. Co natomiast w poniedziałek kupował piłkarz w towarzystwie ukochanej żoni Ani?

LEWANDOWSKI NA ZAKUPACH - ZDJĘCIA

Tego nie wiadomo, ale wizyta w luksusowym domu handlowym "Vitkac" zlokalizowanym w centrum Warszawy każe twierdzić, że nie były to pierwsze lepsze zakupy! Piłkarz wraz ze swoją rodziną bez wątpienia zadbał o to, aby święta, jakie są przed nim, okazały się w pełni wyjątkowe. I kto wie, czy ktoś jednej z zakupionych w poniedziałek toreb nie otrzyma w piątkowy wieczór z informacją, że to od świętego Mikołaja...

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Andżelika Wójcik: To ciastko dobrze smakowało, ale chciałam ich więcej!
Najnowsze