Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski pokazał twarz swojej mamy z bliska. Przy okazji wyjawił tajemnicę rodziny [ZDJĘCIE]

2021-05-26 16:43

Robert Lewandowski wielokrotnie podkreślał, że jego relacja z mamą należy do absolutnie wyjątkowych. Nie dziwi zatem, że zdecydował się to podkreślić również i w Dniu Matki. Piłkarz opublikował zdjęcie ze swoją ukochaną mamą jednocześnie jasno dając do zrozumienia jak wygląda ich relacja. To, co kapitan reprezentacji Polski zamieścił w sieci, nie pozostawia absolutnego cienia wątpliwości!

Przygotowania do Euro

Na początku tego tygodnia wystartowały przygotowania do mistrzostw Europy. Reprezentanci Polski spotkali się w Opalenicy. To właśnie tam będą trenowali pod okiem sztabu szkoleniowego, a już we wtorek, 1 czerwca, rozegrają sparing z kadrą Rosji. Niektórzy, jak oczywiście Robert Lewandowski, są absolutnymi pewniakami do wyjazdu na Euro. Inni natomast muszą się jeszcze solidnie napocić, aby w pełni przekonać do siebie selekcjonera Paulo Sousę oraz jego sztab szkoleniowy.

Krychowiak dołączył do kadry - ZDJĘCIA!

Dzień Matki

Nie samą piłką zawodnicy jednak oczywiście żyją. W środę, 26 maja, w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. O tym absolutnie wyjątkowym święcie nie zapomniał kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Piłkarz opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją ukochaną mamą. Możemy ujrzeć, jak wspaniały prezent zawodnik sprezentował ukochanej mamie Iwonie w dniu jej święta. Zawodnik podkreślił także, jak bardzo wdzięczny jest swojej mamie z tego jak poprowadziła go w życiu.

Lider kadry

Robert Lewandowski będzie musiał natomiast ponownie udowodnić, że potrafi poprowadzić drużynę. Na boisku jest bowiem niekwestionowanym liderem reprezentacji Polski i to na nim będzie spoczywała największa odpowiedzialność w kwestii dobrego wyniku Polaków na mistrzostwach Europy. O tym, jak gigantyczną rolę w kadrze odgrywa "Lewy", doskonale wiedzą jednak oczywiście także i przeciwnicy. Zawodnik może się spodziewać zatem zwiększonej opieki ze strony rywali, ale już niejednokrotnie pokazywał, że potrafi temu podołać!

Rzecznik PZPN: Grzegorz Krychowiak w środowy poranek w końcu dołączył do kadry, Robert Lewandowski opuścił poranny trening
Najnowsze