Robert Lewandowski pokazał twarz swojej mamy z bliska. Przy okazji wyjawił tajemnicę rodziny [ZDJĘCIE]

2021-05-26 16:43
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wielokrotnie podkreślał, że jego relacja z mamą należy do absolutnie wyjątkowych. Nie dziwi zatem, że zdecydował się to podkreślić również i w Dniu Matki. Piłkarz opublikował zdjęcie ze swoją ukochaną mamą jednocześnie jasno dając do zrozumienia jak wygląda ich relacja. To, co kapitan reprezentacji Polski zamieścił w sieci, nie pozostawia absolutnego cienia wątpliwości!

Przygotowania do Euro

Na początku tego tygodnia wystartowały przygotowania do mistrzostw Europy. Reprezentanci Polski spotkali się w Opalenicy. To właśnie tam będą trenowali pod okiem sztabu szkoleniowego, a już we wtorek, 1 czerwca, rozegrają sparing z kadrą Rosji. Niektórzy, jak oczywiście Robert Lewandowski, są absolutnymi pewniakami do wyjazdu na Euro. Inni natomast muszą się jeszcze solidnie napocić, aby w pełni przekonać do siebie selekcjonera Paulo Sousę oraz jego sztab szkoleniowy.

Krychowiak dołączył do kadry - ZDJĘCIA!

Dzień Matki

Nie samą piłką zawodnicy jednak oczywiście żyją. W środę, 26 maja, w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. O tym absolutnie wyjątkowym święcie nie zapomniał kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Piłkarz opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją ukochaną mamą. Możemy ujrzeć, jak wspaniały prezent zawodnik sprezentował ukochanej mamie Iwonie w dniu jej święta. Zawodnik podkreślił także, jak bardzo wdzięczny jest swojej mamie z tego jak poprowadziła go w życiu.

Lider kadry

Robert Lewandowski będzie musiał natomiast ponownie udowodnić, że potrafi poprowadzić drużynę. Na boisku jest bowiem niekwestionowanym liderem reprezentacji Polski i to na nim będzie spoczywała największa odpowiedzialność w kwestii dobrego wyniku Polaków na mistrzostwach Europy. O tym, jak gigantyczną rolę w kadrze odgrywa "Lewy", doskonale wiedzą jednak oczywiście także i przeciwnicy. Zawodnik może się spodziewać zatem zwiększonej opieki ze strony rywali, ale już niejednokrotnie pokazywał, że potrafi temu podołać!

Rzecznik PZPN: Grzegorz Krychowiak w środowy poranek w końcu dołączył do kadry, Robert Lewandowski opuścił poranny trening
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze