SEKSOWNA żona reprezentanta Polski kusi DUŻYMI PIERSIAMI i przypomina, że świat nas kocha! ZDJĘCIA

2020-05-30 15:35 CH
Lana Rybus
Autor: Instagram Lana Rybus

Oddycha pełną piersią, ciesząc się życiem i do tego samego namawia innych. Piękna Lana Rybus, żona bocznego obrońcy Lokomotiwu Moskwa i reprezentacji Polski, podzieliła się z fanami kolejnymi zdjęciami, na których wygląda wprost fenomenalnie. Małżonka Macieja Rybusa przy okazji zachęca obserwujących jej profil ludzi, żeby lepiej korzystali z życia. Zgadzacie się ze zmysłową Leną? Zobaczcie te zjawiskowe ZDJĘCIA pani Rybus.

Maciej Rybus i jego piękna żona Lana czas kwarantanny spędzali w Moskwie. Milei dużo czasu dla siebie oraz dla ich małego synka Roberta, który ma niespełna 2 rata. Piękna Lana Rybus właśnie podzieliła się z fanami kolejnymi zdjęciami. Pochodząca z Osetii Rosjanka wygląda na nich zjawiskowo. Maciej Rybus poślubił Lanę dwa lata temu . Piłkarz Lokomotiwu Moskwa poderwał przyszłą małżonkę po transferze z Olympique Lyon do rosyjskiego klubu. - Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem - opowiadał Rybus. Maciej i Lana wzięli w sumie dwa śluby. Najpierw w Osetii, zgodnie z lokalną tradycją, a potem w Łowiczu, z którego pochodzi piłkarz.

Obłędnie PIĘKNA ukochana Łukasza Kubota zachwyciła w SUKNI ŚLUBNEJ! Zjawiskowe ZDJĘCIA

Piękna Lana Rybus często dzieli się z obserwującymi jej profil fanami zdjęciami, do których dołącza życiowe mądrości. Tym razem znów nie zabrakło przesłania. "Często pędzimy i nie zauważamy, że świat nas kocha. Każdy nowy dzień jest darem, każdy promień słońca to radość, każdy oddech to szczęście, którym możesz cieszyć się tylko jeśli zwolnisz. Tu i teraz" - napisała Lana Rybus.

Lewandowski POTWORNIE wyśmiewany za prywatne FILMY. Smagają go BICZEM SATYRY

Najnowsze