Obłędnie PIĘKNA ukochana Łukasza Kubota zachwyciła w SUKNI ŚLUBNEJ! Zjawiskowe ZDJĘCIA

2020-05-28 23:17 CH
Magdalena Bieńkowska w sukni ślubnej
Autor: Instagram Magdalena Bieńkowska w sukni ślubnej

Łukasz Kubot i piękna Magdalena Bieńkowska to gorąca para? Ich zaręczyny były gorącym niusem. Przystojny tenisista i śliczna Miss Polski 2015 poinformowali o nich w dniu 38. urodzin utytułowanego deblisty. Kiedy ŚLUB? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne - kiedy Łukasz Kubot i była Miss Polski wreszcie połączą się węzłem małżeńskim, zjawiskowa Magda Bieńkowska będzie wyglądać przepięknie. Modelka właśnie zaprezentowała się w efektownej ślubnej kreacji. Zobaczcie ZDJĘCIA pięknej narzeczonej Łukasza Kubota w SUKNI ŚLUBNEJ.

Łukasz Kubot niedawno skończył 38 lat i w dniu urodzin odpalił prawdziwą bombę! Przystojny tenisista podzielił się radosną nowiną, że zaręczył się z piękną Magdaleną Bieńkowską, Miss Polski 2015. Utytułowany deblista, mistrz Wimbledonu 2017 i Australian Open 2014, wcześniej spotykał się z urodziwą tenisistką Katarzyną Piter, ale ten związek z kortów nie wytrzymał próby czasu. Nowa ukochana Kubota po triumfie w wyborach Miss Polski 2015 doszła również do ścisłego finału Miss International 2016, a potem reprezentowała nasz kraj w Miss World 2017. Piękna Magda pochodzi z Mikołajek, studiuje stosunki międzynarodowe, ma 173 cm wzrostu a jej wymiary to 88-61-90. Kocha tenis i często uprawia go rekreacyjnie.

Kim jest Magdalena Bieńkowska, narzeczona Łukasza Kubota i była Miss Polski? [ZDJĘCIA]

Łukasz Kubot i była Miss Polski Magdalena Bieńkowska długo ukrywali swój związek, ale obłędnie piękna modelka towarzyszyła już debliście niespełna rok temu, gdy walczył w nowojorskim US Open. Wspólne zdjęcie, którym Łukasz Kubot i Magda Bieńkowska podzielili się w mediach społecznościowych, dzieląc się wiadomością o zaręczynach, zostało zrobione w Australii, gdzie zakochana para powitała 2020 rok. Tenisista przygotowywał się wtedy do występu w Australian Open. Teraz Miss Polski 2015 zaprezentowała się w ślubnej kreacji. Czyżby tenisista i modelka szykowali się już do ślubu? Jednak nie. Magda Bieńkowska wystąpiła po prostu w roli modelki, prezentując suknie ślubną znanej projektantki Violi Piekut. Zobaczcie efekty sesji. Magda wygląda wprost fenomenalnie!

Tenisistka Dominika Cibulkova kusi w kolejnej ROZBIERANEJ SESJI! [ZDJĘCIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
@violapiekut 🤍 @elenamatiash 📸 Post udostępniony przez Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska)
Najnowsze