Lewandowski POTWORNIE wyśmiewany za prywatne FILMY. Smagają go BICZEM SATYRY

2020-05-30 7:42 JWa
Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski stara się dbać o bardzo dobry kontakt z fanami. Tak było w czasie przymusowej kwarantanny, gdy kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski raczył kibiców kolejnymi filmikami z domowego życia. "Lewy" chętnie pokazywał jak tańczy. To stało się przyczyną do potwornych kpin. Angielscy dziennikarze radzą Polakowi, by przestał pokazywać takie sceny, ponieważ źle wpływają na jego wizerunek.

To, co wyczyniali piłkarze podczas przymusowej przerwy od treningów, spowodowanej pandemią koronawirusa na świecie, przeszło najśmielsze oczekiwania fanów. Niemal każdego dnia kibice otrzymywali w mediach społecznościowych dawkę przezabawnych filmików, na których poznawaliśmy nowe talenty sportowców. Cristiano Ronaldo dla przykładu pokazywał jak dba o fryzurę, udowadniając, że fryzjerski fach nie jest mu obcy. Lionel Messi sam rozpisywał sobie treningi i prezentował fanom ćwiczenia, wcielając się w rolę trenera personalnego z najwyższej półki. Zaskakująco do sprawy podszedł Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski wydaje z siebie odgłosy jak Michael Jackson! Tak działa na niego KAWA [WIDEO]

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski zaczął prezentować swoje... taneczne talenty. Na TikToku pojawiały się kolejne filmiki z wymyślnymi choreografiami, a część z nich "Lewy" pokazywał u boku swojej kochanej małżonki - Anny. Choć w komentarzach znajdujemy w większości pozytywne recenzje fanów, to angielscy dziennikarze nie podzielają tak pochwalnych głosów i radzą snajperowi Bayernowi Monachium pozostanie przy piłce.

Robert Lewandowski jak Andrzej Duda. Ich profile na nowej platformie biją rekordy

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawą tańców Roberta Lewandowskiego zajęło się BBC. Eksperci tego medium wystosowali apel, w którym przekazali w kpiącym tonie, że Robert Lewandowski w ten sposób negatywnie wpływa na swój odbiór. "Prosimy Robert: nie psuj wizerunku" - napisano na portalu znanej brytyjskiej stacji telewizyjnej.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze