Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat

i

Autor: SE Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat

Wszystko się wydało

Śliczna żona Krychowiaka pokazała, jak naprawdę wygląda jego życie w Arabii. Ale sielanka!

2022-09-03 18:17

Grzegorz Krychowiak postrzegany jest jako niezwykły profesjonalista. "Krycha" ciężko trenuje i daje z siebie wszystko w meczach. Dlatego też zaskakujące są materiały, które na Instagramie opublikowała jego piękna żona - modelka Celia Krychowiak. Wydało się bowiem, że w Arabii Saudyjskiej, gdzie występuje obecnie reprezentant Polski, wszystko wygląda jak wakacje!

Grzegorz Krychowiak latem nieco zaskoczył wszystkich fanów. Zamiast wybrać transfer do którejś z silnych lig europejskich, "Krycha" zdecydował się na przejście do Asz-Szabab Rijad z Arabii Saudyjskiej. Choć niektórzy nie mogli zrozumieć tego ruchu, to jasnym jest, że pomocnik zapragnął mieć regularny tryb meczowy, a ten może okazać się niezbędny we właściwych przygotowaniach do tegorocznego mundialu w Katarze. Na zdjęciach wszystko wygląda jak zawsze - Krychowiak ciężko trenuje każdego dnia, a w meczach daje z siebie wszystko. Jednak Instagram jego żony rzuca nowe światło na życie Polaka w egzotycznych warunkach. Na miejscu wszystko wygląda jak rajskie wakacje.

Erling Haaland i Sadio Mane lepsi od Roberta Lewandowskiego! Media zdecydowały, Polak wylądował na trzeciej pozycji

Tak żyje Krychowiak w Arabii Saudyjskiej

Celia Krychowiak, znana również po panieńskim nazwiskiem Celia Jaunat, postanowiła podzielić się z fanami fragmentami z prywatnego życia. Zrobiła ukochanemu zdjęcie i nagrała filmik. Na materiałach przedstawiła iście królewskie warunki, w których żyje małżeństwo w nowym kraju. Jednocześnie okazało się, że Krychowiak chętnie oddaje się relaksowi i odpoczynkowi.

Nie ma w tym oczywiście nic złego - wiadomo, że pomocnik ma świadomość, że ciężka praca na boisku jest potrzebna jemu, klubowi i reprezentacji. Moment zapomnienia może więc się przydarzyć. Choć jego ukochana nieco zażartowała, podpisując materiały na portalu społecznościowym i można odnieść wrażenie, że sportowiec trafił do raju.

Były selekcjoner Adam Nawałka o reprezentacji przed mundialem w Katarze. Czy 5-tygodniowa przerwa w grze zaszkodzi Krychowiakowi? Czy należy się druga szansa piłkarzowi z wyrokiem sądowym?

Grzegorz Krychowiak w Arabii Saudyjskiej

i

Autor: Instagram Grzegorz Krychowiak w Arabii Saudyjskiej

Zabawa Krychowiaka w domu

Na pierwszym zdjęciu widać Grzegorza Krychowiaka w basenie. W rękach dzierży zabawkowy pistolet na wodę. "Wakacje każdego dnia" - napisała przy materiale opublikowanym w instagramowej relacji Celia Krychowiak. W kolejnej wiadomości do fanów przekazała wideo, na którym reprezentant Polski robi kółka na hulajnodze. "On nie chce już więcej chodzić" - dodała podpis wybranka serca filaru kadry Czesława Michniewicza.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze