Tajemnicze słowa byłej dziewczyny Milika. Pasują do niego idealnie, puściła oczko

2021-01-22 11:50 mso
Jessica Ziółek
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jessica Ziółek

Arkadiusz Milik zakończył swoją transferową sagę bardzo szybko i po negocjacjach przeniósł się do Olympique'u Marsylia. Niestety, do Francji nie przeniesie się ze swoją wieloletnią miłością Jessiką Ziółek. Para ostatnio zdecydowała o rozstaniu. Na Instagramie pięknej modelki pojawiły się wczoraj tajemnicze, wymowne słowa! Pasują do sytuacji polskiego napastnika idealnie!

Wielkie zmiany zaszły w życiu Arkadiusza Milika. Polski napastnik po latach gry dla Napoli, w końcu odszedł z Serie A. Wszystko z powodu okropnego zamieszania z nieprzedłużeniem przez naszego snajpera kontraktu. Saga transferowa trwała w najlepsze i w końcu szef Napoli, Aurelio di Laurentis zdecydował się wypuścić naszego kadrowicza na wypożyczenie z obowiązkiem zapłaty do Olympique'u Marsylia.

Jessica Ziółek nie nosiła pierścionka od Arkadiusza Milika! To był znak o kryzysie? Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

To wielka zmiana, nie do końca wiadomo, czy na lepsze, dla Milika, który rozstał się ostatnio ze swoją ukochaną Jessiką Ziółek. Para rozeszła się po latach znajomości. W pewnym momencie byli nawet narzeczeni. Niestety, związek nie przetrwał próby. Modelka ustawiła na swoim profilu na Facebooku status związku jako "wolny".

Zbigniew Boniek szczerze o swoim STANIE ZDROWIA! Prezes PZPN jest chory? Wszystko już jasne!

Czy sentyment między do niedawna zakochanymi pozostał? - Nie czekaj na idealny moment. Chwytaj chwilę i spraw, że będzie idealna - napisała na Instagramie Jessica Ziółek. Dodała też emotikonę z "puszczanym oczkiem". Te słowa idealnie pasują do obecnej sytuacji Milika. Odejście do Marsylii nie wydaje się być perfekcyjnym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że przez długi czas łączony był ze znacznie mocniejszymi klubami. Kto wie, może jednak jest to jedynie zbieg okoliczności, że te słowa padły właśnie teraz.

26-latek w barwach włoskiego klubu zagrał niemal 100 spotkań. Wcześniej występował w barwach Ajaksu Amsterdam, Bayeru Leverkusen i FC Augsburg. Transfer do klubu Ligue 1 może być furtką do kadry Polski na Euro 2021.

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia
Jessica Ziółek
Autor: Instagram / Jessica Ziółek Jessica Ziółek
Najnowsze