Typy i kursy. Polscy futsaliści sprawią sensację i awansują z grupy? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-01-28 10:01
Reprezentacja Polski futsal
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski w futsalu

Polska – Rosja typy i kursy. Nie tak wyobrażali sobie zmagania w fazie grupowej mistrzostw Europy reprezentanci Polski w futsalu. Porażka z Chorwacją oraz remis ze Słowacją postawiły podopiecznych Błażeja Korczyńskiego w niezwykle trudnej sytuacji. Aby awansować do ćwierćfinału, konieczne będzie pokonanie w sobotę jednego z faworytów do złota – Rosję. Czy zdaniem TOTALbet biało-czerwoni mają na to jakiekolwiek szanse? Polska – Rosja typy bukmacherskie.

Faza grupowa mistrzostw Europy zdecydowanie nie przebiega jak do tej pory po myśli reprezentacji Polski. Jeszcze przed wyjazdem do Holandii nasi futsaliści odważnie zapowiadali, że celem minimum jest wywalczenie 4 punktów i awans z grupy, nieśmiało przebąkiwano nawet o walce o medale. Weryfikacja przyszła jednak szybko i była dość brutalna. Na inaugurację podopieczni Błażej Korczyńskiego – pomimo ambitnej postawy – ulegli Chorwatom 1:3. Następnie – w meczu o wszystko – biało-czerwonym nie udało się wyszarpać kompletu punktów Słowakom, remisując ostatecznie 2:2. Rezultaty te sprawiły, że Polacy przed ostatnim meczem fazy grupowej są bardzo trudnej sytuacji. Nie dość, że muszą pokonać zdecydowanie wyżej notowanych Rosjan, dodatkowo muszą liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w rozgrywanym równolegle spotkaniu Słowacja – Chorwacja. Wg TOTALbet ciężko jednak o optymizm – bukmacher szanse „Sbornej” ocenia bowiem ponad sześciokrotnie wyżej niż naszej reprezentacji!

Nie ma co się jednak dziwić takim przewidywaniom, Rosjanie są bowiem – obok Hiszpanów oraz Portugalczyków – głównym faworytem do sięgnięcia po złote medale. Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju TOTALbet przedstawił kursy na potencjalnych nowych mistrzów Europy – „Sborna” była w tym zestawieniu druga, a kurs na jej końcowy triumf wynosił zaledwie 3.50. Dla porównania – szanse Polaków wyceniono na 100.00. Co więcej, podopieczni Siergieja Skorowicza na holenderskich parkietach potwierdzają wcześniejsze przypuszczenia, grając doprawdy znakomicie. Zaczęli co prawda od falstartu, już po 3 minutach inauguracyjnego spotkania przegrywali bowiem ze Słowacją. Szybko wzięli się jednak w garść i ostatecznie rozgromili rywala 7:1. W drugiej serii gier futsaliści „Sbornej” nie dali natomiast najmniejszych szans Chorwatom, bardzo pewnie wygrywając 4:0. Pozostałe wyniki w grupie C ułożyły się w ten sposób, że Rosjanie mają już zapewniony awans do dalszych gier, ale z pewnością nie wpłynie to na ich chęć ogrania Polaków. Potwierdzają to także kursy przygotowane przez TOTALbet. Za każdą złotówkę postawioną na podopiecznych Skorowicza można bowiem zarobić jedynie 1.20 zł, analogiczna wygrana w przypadku triumfu biało-czerwonych wynosi natomiast aż 7.80 zł.

Sonda
Czy Polacy awansują do ćwierćfinału UEFA Futsal EURO?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Rosja – 1.20                      remis – 6.80                      Polska – 7.80

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 6.5 – 1.67                           powyżej 6.5 – 2.08

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca UEFA Futsa EURO dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze