Zbigniew Boniek

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express

Wzruszające chwile Zbigniewa Bońka we Wszystkich Świętych. Moment pełen nostalgii

2021-11-01 11:56

Pierwszy dzień listopada jak zawsze stanowi w Polsce wspomnienie zmarłych. Cmentarze są bardzo licznie odwiedzane, nadchodzą chwile refleksji. Tym samym tropem podążył były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. "Zibi" podzieli się także zdjęciem, które zostało skomentowane przez internautów.

Zbigniew Boniek od dwóch miesięcy nie pełni już funkcji prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. W tym charakterze zastąpił go Cezary Kulesza. "Zibi" w dalszym ciągu pozostał jednak mocno związany z futbolem. Przede wszystkim realizuje się bowiem jako wiceprezydent UEFA. Na co dzień mieszka w Rzymie, a kamery często wychwytują go na trybunach tamtejszego Stadio Olimpico przy okazji kolejnych pojedynków ligowych AS Roma.

ZOBACZ TEŻ: Tuż przed Wszystkich Świętych Karolina Małysz pokazała wymowne zdjęcia. Będzie daleko od bliskich?

Początek listopada "Zibi" spędza jednak w Polsce. Podobnie jak wielu innych rodaków, Boniek postanowił odwiedzić cmentarz w dniu Wszystkich Świętych. Były prezes PZPN miał ku temu szczególny powód. To bowiem pierwsze takie święto, podczas którego wspomina przy grobie oboje swoich rodziców. Ojciec byłego piłkarza odszedł w grudniu 2019 roku, natomiast w poprzednim roku cmentarze 1 listopada były zamknięte.

Przy zasięgach Zbigniewa Bońka na Twitterze, taka publikacja momentalnie wzbudziła mnóstwo komentarzy. Niektórzy twierdzili, że zdjęcia grobu bliskich osób nie powinny być publikowane w taki sposób, inni wręcz przeciwnie - wiedzieli, że były szef PZPN w ten sposób jeszcze szerzej postarał się o upamiętnienie swoich rodziców w tym wyjątkowym dniu, jakim zawsze jest 1 listopada.

Błachowicz uduszony na UFC 267! Polak stracił pas
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze