Karolina Małysz

i

Autor: instagram.com/karolina_małysz

Tuż przed Wszystkich Świętych Karolina Małysz pokazała wymowne zdjęcia. Będzie daleko od bliskich?

2021-10-31 19:28

Karolina Małysz zaskoczyła swoich obserwatorów. Córka legendarnego skoczka narciarskiego tuż przed Wszystkich Świętych zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia, które sugerują, że może być w tak ważne święto daleko od swoich bliskich. Czy Małyszówna nie pojawi się na grobach rodzinnych?

Karolina Małysz nie przestaje zaskakiwać. Córka medalisty olimpijskiego i jednego z najlepszych skoczków narciarskich w historii, Adama Małysza, ostatnimi czasy pokazuje w swoich mediach społecznościowe zdjęcia, które mogą wywoływać konsternację. Córka sportowca sugeruje, że aktualnie znajduje się bardzo daleki od Polski. Czy to oznacza, że w dniu Wszystkich Świętych będzie bardzo daleko od rodziny?

Wyszło na jaw, skąd horrendalne ceny biletów na skoki w Polsce. Zatrważające słowa. To już nie są żarty

Karolina Małysz nie pojawi się na Wszystkich Świętych? Może mieć inny cel

Nie trzeba przekonywać żadnego z Polaków, jak ważnym świętem jest dzień Wszystkich Świętych. Święto, w którego trakcie miliony mieszkańców Polski udaje się na groby, aby powspominać zmarłych przodków, może w tym roku zostać ominięte przez Karolinę Małysz, która sugeruje w swoich mediach społecznościowych, że znajduje się daleko od Polski. O ile można zazdrościć Małyszównie wycieczki w bardzo ciekawe miejsce, o tyle fani mogą się zastanawiać, czy zabraknie jej na grobach rodzinnych w tak istotnym dniu.

Wiemy, kto ukradł rowery Mai Włoszczowskiej. Policja udzieliła informacji, poważne zarzuty

Aby zobaczyć zdjęcia ze ślubu Karoliny Małysz, przejdź do galerii poniżej.

Karolina Małysz nieobecna na grobach bliskich? Zdjęcia mogą zadziwiać

W ciągu ostatnich dni Karolina Małysz pokazuje zdjęcia sugerujące, że jest w trakcie wakacji w Meksyku, a więc jej udział w święcie Wszystkich Świętych pozostaje pod znakiem zapytania. Możliwe jednak, że córka Adama wrzuca zdjęcia z wycieczki, która się już odbyła i wróciła do Polski, aby oddać cześć swoim bliskim.

Karolina Małysz

i

Autor: instagram.com/karolima_małysz
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze