Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram/Celia Krychowiak Celia Krychowiak

Żona Krychowiaka odsłoniła dorodny biust! Była centymetry od wpadki, pikantne zdjęcie trafiło do sieci

2022-05-24 11:24

Od wielu lat Grzegorz Krychowiak stanowi o sile reprezentacji Polski. Dorobił się dzięki temu wielu fanów, ale najważniejsze wsparcie płynie od żony, Celii. Francuska modelka ciągle jest u jego boku i wspiera go w piłkarskiej karierze. Sama także rozwija biznesy, a branża modowa nie ma dla niej tajemnic. 29-latka doskonale wie, jak wywołać zamieszanie i ostatnio zrobiła to, odsłaniając dorodny biust. Żona Krychowiaka była centymetry od wpadki!

W ostatnich dniach o Krychowiaku ponownie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą końca kontraktu z AEK Ateny, gdzie trafił na kilka miesięcy. Na ten moment wciąż obowiązuje go umowa z FK Krasnodar, dokąd ma wrócić już w czerwcu. Zanim to nastąpi, pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski. Przed nim intensywne tygodnie, dlatego chętnie skorzystał z krótkich wakacji po zakończeniu sezonu. Odwiedził Liban i Etiopię, potwierdzając podróżniczą pasję. Jego żona, Celia, także uwielbia podróżować, jednak urlop nie mógł trwać wiecznie. Francuzka wróciła do Paryża, z czego była ewidentnie szczęśliwa. Szybko zajęła się sprawami związanymi z modą, które chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Jedno ze zdjęć wywołało szczególne poruszenie.

Robert Lewandowski będzie wściekły? Ta decyzja Bayernu może doprowadzić go do szewskiej pasji. Legenda klubu zna go świetnie

Krychowiakowie uwielbiają piłkę nożną, modę i podróże!

Żona Krychowiaka odsłoniła dorodny biust. Była centymetry od wpadki

Celia jako modelka musi dbać o formę. Jej fani doskonale zdają sobie sprawę z regularnych ćwiczeń i odpowiedniej diety. Doceniają oni poświęcenie 29-latki, która chętnie dzieli się z nimi zjawiskowymi fotografiami. Jej figura niejednokrotnie wprawiała fanów w osłupienie, a powrót do Paryża okazał się kolejnym takim momentem. Podczas przymiarek kobieta zdecydowała się podnieść koszulkę i zademonstrować wyćwiczony brzuch. Zrobiła to jednak tak wysoko, że odsłoniła zdecydowanie więcej.

Piłkarskie mistrzostwa Europy w Polsce?! PZPN chce je zorganizować, jest oficjalne potwierdzenie

Sonda
Czy podoba ci się Celia Krychowiak?

Już umięśniony brzuch żony Krychowiaka z pewnością budzi podziw, ale przy okazji kobieta odsłoniła też biust. Podwinięcie koszulki sprawiło, że modelka wyeksponowała piersi. Całe szczęście, że jedną ręką trzymała top, ponieważ wpadka była naprawdę blisko. Z kolei Instagram uważnie śledzi posty związane z nagością, które mogą skutkować nawet zablokowaniem konta. To zabolałoby Celię, której profil w tym serwisie śledzi blisko 180 tysięcy użytkowników.

Żona Krychowiaka odsłoniła biust

i

Autor: Instagram/Celia Krychowiak Celia Krychowiak odsłoniła biust!
Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze