Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agatycze Agata Sieramska

Nie da się oderwać wzroku

Dziewczyna Milika kusząca wsunęła palec w majtki. Odsłoniła bardzo dużo, jej nagi brzuch wygląda oszałamiająco

2022-10-10 11:07

Arkadiusz Milik bardzo szybko zaaklimatyzował się w Turynie. W zespole Juventusu odgrywa ważną rolę, choć obawiano się, że pod tym kątem będzie zdecydowanie gorzej. Furorę na Półwyspie Apenińskim zaczyna robić również ukochana reprezentanta Polski. Agata Sieramska ponownie postanowiła rozgrzać media społecznościowe i opublikowała niebywale ponętne i kuszące zdjęcie z siłowni.

Przejście Arkadiusza Milika do Juventusu było sporym zaskoczeniem. Wydawało się, że po niekoniecznie udanym okresie w Olympique Marsylia Polak raczej nie będzie mógł liczyć na angaż w tak dużym klubie jak ten z Turynu. Wielu ekspertów obawiało się, że w zespole Starej Damy napastnik może nie odgrywać kluczowej roli i ugrzęźnie na ławce rezerwowych. Realia okazały się zupełnie inne.

Ukochana Milika kusi zdjęciem. Odsłoniła wysportowane ciało

Reprezentant biało-czerwonych bardzo szybko przekonał do siebie trenera. Po dwóch meczach, w których zagrał tylko końcówki, od piątej kolejki Serie A gra regularnie. Co najważniejsze, za zaufanie odwdzięcza się bramkami. W lidze włoskiej ma już trzy trafienie, a jedną bramkę dołożył również w Lidze Mistrzów. Na razie przejście do Turynu okazało się świetnym krokiem.

Nie dziwi więc, że włoskie media zwracają sporą uwagę na Milika. Interesują się również jego życiem prywatnym, a konkretnie na jego partnerce. Napastnik Juventusu od kilku miesięcy spotyka się z trenerką personalną, Agatą Sieramską. Para jest aktywna w mediach społecznościowych i często można zobaczyć ich wspólne fotografie.

Ale zdecydowanie częściej na Instagramie nowe treści publikuje Sieramska. Ukochana Milika nie ma oporów, aby chwalić się swoim wysportowanym ciałem. Na wielu zdjęciach można zobaczyć jej wysportowany brzuch. Fanów rozgrzać mogła również ostatnia fotografia, na której Sieramska zmysłowo wsunęła palce w dolną część bielizny sportowej i odsłoniła zdecydowanie więcej niż zazwyczaj. Fotografia zdobyła mnóstwo polubień, którą zobaczycie poniżej.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze