FC Porto - Łomża Vive Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: FC Porto - Vive Kielce STREAM ONLINE LIVE. Gdzie obejrzeć mecz FC Porto - Vive Kielce LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-10-29 14:06 dao
Andreas Wolff, Łomża Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Andreas Wolff

FC Porto - Łomża Vive Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: FC Porto - Vive Kielce STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ mecz FC Porto - Vive Kielce w TV NA ŻYWO. Na jakim programie mecz FC Porto - Vive Kielce 29.10.2020 w TV DZISIAJ. Po wielkim zwycięstwie nad Paris Saint-Germain, Łomża Vive Kielce przystępuje do kolejnego meczu w Lidze Mistrzów. Kielczanie będą zdecydowanymi faworytami starcia z FC Porto, ale już raz przekonali się, że w Portugalii trzeba się napocić, aby wygrać. Gdzie obejrzeć mecz FC Porto - Vive Kielce TV Na którym kanale FC Porto STREAM LIVE w INTERNECIE.

FC Porto - Vive Kielce TV NA ŻYWO. TRANSMISJA z meczu FC Porto - Vive Kielce w INTERNECIE

Forma mistrzów Polski w ostatnich meczach Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych jest naprawdę imponująca. Łomża Vive Kielce wygrała cztery mecze z rzędu i jest liderem grupy A. Ostatni triumf odbił się jednak szerokim echem w całym świecie szczypiorniaka. Po znakomitym spotkaniu kielczanie pokonali Paris Saint-Germain w gwiazdorskiej obsadzie. Podczas rywalizacji w Kielcach nie brakowało niczego. Znakomicie zagrał przede wszystkim Igor Karacić, który zdobył aż trzynaście bramek i wykazał się niebywałą skutecznością. Triumfu nie byłoby jednak bez doskonałej postawy innych zawodników, którzy stanęli na wysokości zadania. Teraz najważniejsze jest jednak to, aby dobrą formę w meczu z PSG przenieść na środową rywalizację z FC Porto. A ta może nie należeć do łatwych. Kibice z Kielc doskonale pamiętają jeszcze ostatni pojedynek w Portugalii, gdzie dość niespodziewanie mistrzowie Polski musieli obejść się smakiem.

FC Porto - Vive Kielce STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz FC Porto - Vive Kielce

Ponadto FC Porto w obecnej edycji Ligi Mistrzów radzi sobie całkiem nieźle. Portugalczycy potrafili wygrać z Pick Szeged, czy zremisować z Vardarem Skopje, a więc drużynami teoretycznie mocniejszymi od zespołu z Porto.- Dwa lata temu Porto grało finał Pucharu EHF przeciwko THW Kiel. Trener Magnus Andersson wykonuje niesamowitą pracę. Zawodnicy Porto są bazą reprezentacji Portugalii, szanujemy ich, bo to bardzo dobrze przygotowany zespół, który może wygrać z każdym i na każdym terenie - powiedział Tałant Dujszebajew przed zbliżającym się spotkaniem.

Mecz FC Porto - Łomża Vive Kielce odbędzie się we czwartek 29 października. TRANSMISJA z meczu FC Porto - Vive Kielce TV NA ŻYWO na kanale Eurosport 1. STREAM ONLINE dostępny będzie w płatnej aplikacji Eurosport Player. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

Najnowsze