Legenda NBA spełniła marzenie POTĘŻNEGO szczypiornisty. Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył

2021-01-19 22:11 ŁOLI
Gauthier Mvumbi i Shaquille O’Neal
Autor: Instagram/gauthiermvumbi/ shaq Gauthier Mvumbi i Shaquille O’Neal

Gauthier Mvumbi, piłkarz ręczny, który przyjechał na mistrzostwa świata szczypiornistów do Egiptu, robi prawdziwą furorę w internecie. Kołowy Demokratycznej Republiki Konga zwrócił na siebie uwagę kibiców, ze względu na swoją masywną sylwetkę. Według oficjalnej strony zawodów, ma on ważyć zaledwie 89 kilogramów, w co nie chcą uwierzyć kibice. Mvumbi zyskał już taką popularność, że niespodziankę postanowił zrobić mu... Shaquille O’Neal

Przyjeżdżając wraz z reprezentacją Demokratycznej Republiki Konga na mistrzostwa świata szczypiornistów do Egiptu, Gauthier Mvumbi nie mógł się spodziewać tego, że już w pierwszych dniach stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci zawodów. Kołowy zwrócił na siebie uwagę fanów swoją sylwetką. W przeciwieństwie do swoich kolegów z reprezentacji, Mvumbi może pochwalić się lekką nadwagą widoczną już na pierwszy rzut oka. Według oficjalnej strony zawodów w Egipcie, ma on jednak ważyć 89 kilogramów, w co jednak nie chcą uwierzyć kibice. Zawodnik z Demokratycznej Republiki Konga stał się taką gwiazdą, że niespodziankę postanowił zrobić mu Shaq O'Neal. 

CZYTAJ TAKŻE: Popek zdradził datę kolejnej walki w FAME MMA! Co za przemiana, wygląda jak superbohater

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia

Legendarny zawodnik NBA zwrócił się do potężnego kołowego na jednym z krótkich filmików. Były koszykarz m.in. Los Angeles Lakers i Miami Heat usłyszał, że Mvumbi porównywany jest żartobliwie Shaqiem. - Mówią, że jesteś Shaqiem piłki ręcznej! Co słychać? - zwrócił się do kołowego były gwiazdor NBA. Ta krótka wiadomość wystarczyła, aby ten niemalże oszalał ze szczęścia. 

CZYTAJ TAKŻE: Nowy BIZNES Justyny Żyły. Wszystkim pochwaliła się w sieci, wielkie plany

W swoich mediach społecznościowych Mvumbi umieścił post, w którym rozpływa się nad zaistniałą sytuacją. Zawodnik z Demokratycznej Republiki Konga nie mógł uwierzyć, że odezwał się do niego sam Shaq O'Neal. - Marzenia się spełniają! Nie mogę w to uwierzyć... Mój idol, moja gwiazda! Dziękuję Ci bardzo za wiadomość i twoje wsparcie - napisał w mediach społecznościowych Mvumbi.

Wytoczono mocne działa przeciwko Lewandowskiego! Padły mocne słowa, Brzęczek miał z tym problem

Najnowsze