Ogromny DRAMAT byłego prezesa Superligi. Jego 30-letnia żona zmarła w strasznych okolicznościach

2020-11-09 11:44 JWa
Aleksandra Gontarek
Autor: Twitter / L_gontarek Aleksandra Gontarek

Bardzo smutne informacje przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych były prezes Superligi piłki ręcznej. Łukasz Gontarek przekazał, że jego 30-letnia żona Aleksandra Gontarek nie żyje. Kilka dni temu młoda kobieta trafiła do szpitala. Zmarła na skutek wylewu. Łukasz Gontarek opublikował przejmujący apel na Twitterze.

Łukasz Gontarek kilka dni temu opublikował wpis, w którym przekazał, że jego żona - Aleksandra Gontarek - trafiła do szpitala. Miała bardzo silne bóle głowy, zaczęła wymiotować. Gdy młoda kobieta została przetransportowana do placówki medycznej, były prezes Superligi piłki ręcznej, napisał na Twitterze apel do wszystkich, którzy obawiają się zakażenia koronawirusem. "Bardzo Was proszę o zwracanie uwagi na objawy covid u Waszych bliskich i znajomych Kobiet Ola, lat 30, silny ból głowy i wymioty i błyskawiczny wylew. Walczy dzielnie o życie" - czytamy na Twitterze. Niestety, w niedzielę wieczorem mężczyzna przekazał smutną wiadomość, że Aleksandra Gontarek nie żyje.

Koronawirus ZABIŁ polskiego mistrza. Bliscy 57-latka ZDRUZGOTANI wielką tragedią

Przejmujące słowa Łukasza Gontarka chwytają za serce. "Dziękuję wszystkim za wspieranie mojej Ukochanej Żony Aleksandry w ostatnich dniach. Jej uśmiech rozświetla teraz inny świat... Proszę łapcie każdą chwilę, doceniajcie wspólny czas z Najbliższymi" - napisał po strasznym rodzinnym dramacie na Twitterze Gontarek.

Tragiczna wiadomość zrobiła wrażenie na innych użytkownikach Twittera. "Ogromnie współczuję. Trzymaj się proszę. Nie potrafię nawet wyrazić słowami jak bardzo mi przykro", "Współczuję bardzo. Strata bliskiej osoby zdecydowanie za wcześnie jest czymś strasznym. Życzę wielu sił na powrót do życia" - czytamy w odpowiedziach.

Mikołaj Kubica NIE ŻYJE. Zobacz największe momenty triumfów