Typy i kursy. Biało-czerwoni sprawią sensację? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-01-19 12:03
Michał Daszek
Autor: Cyfra Sport Michał Daszek

Polska – Norwegia typy i kursy. Reprezentacja Polski po bardzo udanym początku mistrzostw Europy nieco wyhamowała, przegrywając z Niemcami. Pomimo tego podopieczni Patryka Rombla awansowali do fazy głównej turnieju, choć ich sytuacja nie jest kolorowa. Jeśli wciąż marzą bowiem o awansie do półfinału, pokonanie Norwegów wydaje się niezbędne. Będzie to jednak ekstremalnie trudne zadanie, o czym świadczą kursy przygotowane na ten mecz przez TOTALbet. Polska – Norwegia typy bukmacherskie.

Przed rozpoczęciem EHF Euro wydawało się, że awans do fazy głównej turnieju sam w sobie będzie już dobrym wynikiem, ale dwa pierwsze spotkania w wykonaniu biało-czerwonych mocno rozbudziły nadzieje kibiców. Podopieczni Patryka Rombla najpierw pewnie pokonali Austrię (36:31), a następnie wysoko ograli Białoruś (29:20), zapewniając sobie awans do dalszych gier. W meczu decydującym o wygranie grupy i dwa dodatkowe punkty w fazie głównej Polacy przegrali jednak z Niemcami (23:30), mocno komplikując sobie sytuację w kontekście ewentualnego awansu do półfinału. Aby zachować realne szanse na realizację tego celu, nasi reprezentanci będą musieli pokonać w czwartek reprezentację Norwegii. O spełnienie tego warunku będzie jednak bardzo ciężko, Skandynawowie od lat należą bowiem do światowej czołówki i także podczas imprezy na Słowacji oraz na Węgrzech zaliczani są do ścisłego grona faworytów do złotego medalu. Doskonale odzwierciedlają to także kursy przygotowane na to spotkanie przez TOTALbet, wg bukmachera ewentualne zwycięstwo biało-czerwonych można byłoby traktować jako sporego kalibru sensację.

O czwartkowe zwycięstwo będzie tym trudniej, że Norwegowie także są „na musiku”. Podopieczni Christiana Berge w rundzie wstępnej bez problemów rozprawili się z reprezentacjami Słowacji (35:25) oraz Litwy (35:29), ale w spotkaniu o zwycięstwo w grupie przeciwko Rosjanom dali plamę. Dość nieoczekiwana porażka (22:23) sprawiła, że także Skandynawowie muszą za wszelką cenę wygrać czwartkowy mecz, aby w dalszym ciągu liczyć się w walce o awans do półfinału. Przypomnijmy, że z dwóch sześciozespołowych grup awans do najlepszej czwórki wywalczą po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy. Zespoły, które zajmą w swoich grupach trzecie miejsca, spotkają się w bezpośrednim pojedynku o 5. lokatę w końcowej klasyfikacji. Przed startem fazy zasadniczej w najlepszej sytuacji w „polskiej” grupie znajdują się Niemcy, którzy dzięki wysokiemu zwycięstwu nad biało-czerwonymi zajmują jak na razie fotel lidera. Choć ewentualne zwycięstwo z Norwegami na nowo rozbudziłoby nadzieje związane z awansem, będzie o nie bardzo ciężko. TOTALbet za każdą złotówkę postawioną na triumf podopiecznych Patryka Rombla płaci bowiem 6.20 zł, w przypadku naszych rywali jest to natomiast zaledwie 1.20 zł.

Sonda
Polska vs Norwegia - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Polska – 6.20                    remis – 13.00                    Norwegia – 1.20

  • Podwójna szansa:

1/X – 3.30                          1/2 – 1.04                          X/2 – 1.09

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 53.5 – 2.42                         powyżej 53.5 – 1.52

poniżej 55.5 – 1.87                         powyżej 55.5 – 1. 87

poniżej 57.5 – 1.52                         powyżej 55.5 – 2.42

  • Handicap:

Polska (+2.5) – 2.60                        Norwegia (-2.5) – 1.46

Polska (+4.5) – 1.82                        Norwegia (-4.5) – 1.92

Polska (+6.5) – 1.40                        Norwegia (+6.5) – 2.80

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Polska – Norwegia znajduje się W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze