Patryk Rombel

i

Autor: Cyfra Sport Patryk Rombel

Odsłonił karty

Znamy skład Polski na mistrzostwa świata. Patryk Rombel ogłosił kadrę na mundial w Polsce i Szwecji

2023-01-07 9:32

Już 11 stycznia ruszają mistrzostwa świata w piłce ręcznej. Wśród drużyn nie zabraknie organizatorów, czyli Polaków i Szwedów. Reprezentacja Patryka Rombla chciałaby nawiązać do znakomitych lat, gdy na boiskach szaleli zawodnicy "Orłów Wenty". Patryk Rombel ogłosił skład Polski na mistrzostwa świata. Kto na nich zagra?

Reprezentacja Polski zaczyna walkę w mistrzostwach świata w piłce ręcznej. Biało-czerwoni zaczynają mundial w roli gospodarza razem ze Szwedami. Biało-czerwoni zagrają pierwszy mecz już 11 stycznia. Rywalami "Orłów Rombla" będzie ekipa Francuzów. Następnie zmierzymy się ze Słowenią i Arabią Saudyjską.

Reprezentacja Polski z kompletem zwycięstw po Turnieju Noworocznym! Michał Daszek wypowiedział się po ostatnim meczu przed mistrzostwami świata

Skład Polski na mistrzostwa świata w piłce ręcznej. Rombel odkrył karty

- Oto 20-stka Patryka Rombla, która pozostanie do dyspozycji trenera na Mistrzostwa Świata 2023. Do gry zostanie zgłoszonych 18 zawodników, natomiast dwójka graczy znajdzie się w rezerwie, trenując razem z zespołem i będzie do dyspozycji trenera przez cały okres mistrzostw - napisał profil "Handball Polska" na Twitterze.

W kadrze nie ma większych zaskoczeń. Patryk Rombel powołał do kadry najsilniejszy dostępny zespół.

Sonda
Czy reprezentacja Polski w piłce ręcznej odniesie sukces na MŚ?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze