19-letni piłkarz zginął w TRAGICZNYM wypadku. Został potrącony przez auto

2019-11-06 18:03 MSo
Świeczka, znicz
Autor: East News

Fatalne wieści przekazał szóstoligowy klub Przemsza Klucze. W tragicznym wypadku na obwodnicy Olkusza zginął nastoletni piłkarz, Grzegorz Śliwka, który został potrącony przez jadący samochód. Mimo bardzo szybkiej reakcji służb medycznych, nie udało się go ocalić.

Do wypadku doszło nad ranem w niedzielę 3. listopada. Tuż po godzinie czwartej, jadący audi 22-latek uderzył z dużą siłą w 19-letniego piłkarza, który zginął na miejscu. Grzegorz Śliwka grał dla występującego w lidze okręgowej (szósty poziom rozgrywkowy) GLKS-u Przemsza Klucze.

W sześciu meczach tego sezonu grał jako napastnik. - Nigdy nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli przekazać taką informację... 3 listopada w wieku 19 lat zmarł tragicznie zawodnik Naszego Klubu Grzegorz Śliwka. Rodzicom, najbliższej rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia... - napisano w poście na facebookowym profilu klubu.

Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 listopada o godzinie 14:30 w Kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach. Kondolencje klubowi składali nie tylko kibice i znajomi zawodnika, ale także rywale z boiska. - Proszę przyjąć wyrazy współczucia - pisał klub LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada.