Boska Georgina Rodriguez wpadła w SZAŁ ZAZDROŚCI. Przez czuły gest Ronaldo i jego byłej

2019-11-06 16:08 MD
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Autor: East News Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

W minioną niedzielę Cristiano Ronaldo wybrał się wraz ze swoją piękną partnerką, Georginą Rodriguez, na galę MTV Music Awards. Impreza odbyła się w Sewilli i zgromadziła mnóstwo znanych osobistości. Oprócz Portugalczyka i jego ukochanej pojawiła się także m.in. była miłość gwiazdy futbolu, Rita Pereira. Spotkanie z nią wprawiło Argentynkę w prawdziwy szał!

Miniony weekend był dla CR7 bardzo intensywny. Najpierw w sobotę walczył wraz z kolegami o triumf w derbach Turynu, co ostatecznie udało się osiągnąć skromną wygraną 1:0. Decydującego o pokonaniu Torino gola zdobył Matthijs De Ligt. Po emocjach na boisku Portugalczyk postanowił się zrelaksować i zabrał swoją ukochaną do Sewilli, gdzie mnóstwo znanych osobistości spotkało się na gali MTV Music Awards.

Pośród nich także Rita Pereira, portugalska aktorka i była partnerka Cristiano Ronaldo. "Daily Star" relacjonuje, że kobieta wpadła nad piłkarza i Georginę Rodriguez zupełnie niespodziewanie. Portugalka miała szybko podbiec do gwiazdy Juventusu i energicznie go przytulić, czym Argentynkę wprawiła w prawdziwy szał. CR7, który zupełnie się tego nie spodziewał, pozostawił swoją ukochaną z tyłu i dopiero po chwili przedstawił ją swojej byłej dziewczynie.

By wybrnąć z niezręcznej sytuacji, Ronaldo miał powiedzieć Pereirze, że musi pójść udzielić wywiadu i oddalił się wraz z Georginą. Mina partnerki piłkarza ponoć mówiła jednak wszystko - zdecydowanie nie przyjęła całej sytuacji spokojnie.

Najnowsze