Ania Lewandowska jechała WIELGACHNĄ terenówką. Potwornie mocny silnik [ZDJĘCIA]

2020-06-28 8:24 MSo
Anna Lewandowska
Autor: EastNews Anna Lewandowska

Coraz częściej widujemy kobiety nie tylko w małych, miejskich autach, ale także wielkich i bardzo mocnych maszynach. Trenerka fitness Ania Lewandowska była gościem programu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o swoim wojowniczym wyzwaniu, pracy czy macierzyństwie. Do studia w Warszawie przyjechała wielgachną terenówką. Według producenta, jej silnik trzeba trzymać w klatce!

Robert Lewandowski jest fanem motoryzacji. W swoim garażu ma niejedno efektowne cacko, których pozazdrościć mu mogą nie tylko piłkarze. Jak za kółkiem czuje się jego żona, Ania? Wiele wskazuje, że także znakomicie. Trenerka fitness była gościem sobotniego programu "Dzień Dobry TVN". "Lewa" podjechała pod studio efektownym, wielgachnym mercedesem. Ukochana kapitana kadry zajechała G63 AMG z silnikiem biturbo V8 o mocy 585 KM.

Robert Lewandowski pokazał ZDJĘCIE swojej ARMATY. Zrobił to dla nich!

Ten jest potwornie mocny. Pozwoli rozpędzić się machiną do setki w mniej więcej 4,5 sekundy. - Moc silnika w Mercedesie-AMG G 63 jest tak ogromna, że musi być trzymana za kratkami - czytamy w opisie auta na oficjalnej stronie. Lewandowska ubrana w białą bluzkę i czarne spodnie wyglądała kwitnąco. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. Nic dziwnego! Kobieta spełnia się nie tylko jako mama, ale i bizneswoman.

Futbologia 24.06

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze