Ania Lewandowska zupełnie BEZ MAKIJAŻU! Naturalne piękno żony Roberta

2020-03-24 12:20 MD
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest doskonale znana wszystkim aktywnym Polakom. Jej porady niejednokrotnie zachęcają ludzi do podjęcia aktywności fizycznej. Przy tym wszystkim żona kapitana reprezentacji Polski, Roberta, jest bardzo naturalna. Teraz postanowiła zaprezentować w sieci swe oblicze właśnie w takim wydaniu - 31-latka pokazała się całkowicie bez makijażu!

Lewandowscy - podobnie jak i zdecydowana większość społeczeństwa Europejczyków - obecnie poddają się izolacji. Przebywanie w większych grupach ludzi jest oczywiście surowo odradzane w związku z panującą pandemią koronawirusa. Ania i Robert, jak jednak na związek wyśmienitych sportowców przystało, odnajdują się doskonale w nowych warunkach i radzą sobie choćby z treningami, nawet pomimo wszystkich kłopotów.

Lewandowska przyzwyczaiła swoich fanów, że stanowi prawdziwy wulkan energii, a przy tym zachowuje ogromną naturalność. Tym razem na portalu społecznościowym TikTok zaprezentowała się właśnie w takim wydaniu - bardzo pozytywnym, a przy tym bez żadnego makijażu.

Ania Lewandowska zupełnie BEZ MAKIJAŻU! Naturalne piękno żony Roberta

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wkrótce w życiu Lewandowskich dojdzie do bardzo ważnego wydarzenia. W najbliższych tygodniach spodziewane są bowiem narodziny ich drugiego dziecka. Póki co wciąż nie wiadomo, jaką płeć ma oczekujące przyjścia na świat rodzeństwo Klary.

Robert Lewandowski straci FORTUNĘ! Wszystko przez swój SZLACHETNY GEST

Najnowsze