Anna Lewandowska leczy Klarę PRASTARYM sposobem ZNACHORÓW! Znamy magiczny składnik

2020-01-17 14:25 FAN
Anna Lewandowska z Klarą
Autor: INSTAGRAM Anna Lewandowska z Klarą

Coraz więcej osób decyduje się na stosowanie wiekowych metod medycznych. Okazuje się, że należy do nich także najpopularniejsza trenerka fitness i żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej, Anna Lewandowska. Na swoim InstaStories przyznała, że jej córka, Klara jest chora i zdradziła jedną z metod leczenia przeziębienia!

Anna Lewandowska przyznała się na swoim Instagramie, że od kilku dni nie udało jej się zasnąć. Wszystko przez chorobę córki, Klary. - Na całe szczęście mam super wsparcie (męża - dop. red.). Ale... Mama to mama. Dziecko przy chorobie zawsze do mamy - napisała w jednym z komentarzy trenerka fitness.

W mediach społecznościowych Lewandowska często udziela swoim fankom bardzo przydatne rady - nie tylko w kontekście treningów czy macierzyństwa. Tym razem, trenerka poradziła jak radzić sobie z przeziębieniami. - Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby - czytamy w opisie do zdjęcia.

Na przeziębienie okład ze smalca. Super rozgrzewa. Jest skuteczny na kaszel i przeziębienie - napisała Ania, pokazując... smalec gęsi! Po chwili udostępniła także fragment swojej strony internetowej, na której radziła, jak przygotować prawidłowy okład! - Nałóż smalec gęsi na klatkę piersiową i powoli wsmaruj w skórę. Przykryj pergaminem i okryj ręcznikiem - brzmi opis z "Healthy Plan by Ann".

Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska
Najnowsze