Ania Lewandowska nie może zasnąć od trzech dni. Poważna przyczyna! [ZDJĘCIE]

2020-01-17 9:48 FAN
Anna Lewandowska
Autor: CyfraSport Anna Lewandowska

Bycie rodzicem to jedno z najpiękniejszych i najważniejszych celów wielu z nas. Wiąże się to z mnóstwem wspaniałych chwil, które przeżywamy wspólnie z dzieckiem. Życie rodzica nie zawsze usłane jest jednak różami. Często to mnóstwo nieprzespanych godzin, zmęczenie trudne do opisania i wiele nerwów. Doskonale wie o tym Ania Lewandowska...

Żona kapitana reprezentacji Polski w mediach społecznościowych jest bardzo aktywna. Z dużą regularnością publikuje zdjęcia, czy filmy. Większość z nich związana jest z pasją Lewandowskiej, a więc prowadzeniem zdrowego trybu życia i ćwiczeniami. Nie brakuje jednak życiowych porad, czy dzielenia się z fanami pewnymi przeżyciami i przemyśleniami.

Pojawiają się również posty związane z jej rodziną. Na profilu na Instagramie często pojawia się także Klara. Po najnowszym wpisie trenerki fitness można wywnioskować, że córeczka Lewandowskich jest chora. - Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby - czytamy w opisie do zdjęcia.

Okazuje się, że Ania Lewandowska ma za sobą wiele nieprzespanych godzin. - Za mną 3 nocka bez snu - poinformowała fanów żona piłkarza Bayernu. - Swoją drogą, nie przestaje mnie zadziwiać to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii! Pewnie też czasami się nad tym zastanawiacie. Ps. Wsparcie taty - bezcenne - czytamy w dalszej części opisu. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć zdrowia i nadrobienia nieprzespanych godzin!

Najnowsze