Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Każdy rodzic o tym wie

Anna Lewandowska zdradziła prawdę na temat relacji jej córek. Fani o to dopytywali. Odpowiedź mogła być jedna

2023-02-13 7:20

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski starają się zachowywać możliwie dużo prywatności w mediach społecznościowych, ale też zaspokajać fanów niektórymi informacjami na temat ich życia. W weekend trenerka fitness odpowiedziała na kilka pytań. Niektóre dotyczyły także sfery prywatnej. Lewandowska zdradziła prawdę na temat relacji jej córeczek. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

Każda osoba, która ma rodzeństwo doskonale pamięta swoje młodzieńcze czasy. Nie zawsze było kolorow. Konflikty i spięcia podzielały te wspaniałe, cudowne chwile. Świat nie jest idealny, więc miejsca na scysje - zwłaszcza w relacjach rodzeństwa - nie może brakować. Anna Lewandowska także zna to doskonale. Dzisiaj poznaje to z zupełnie innej perspektywy, czyli rodzicielki. Trenerka fitness opowiedziała, jak wyglądają relacje jej córeczek w Q&A na Instagramie.

Asysta Lewandowskiego kluczowa dla losów meczu. Barcelona ma jedenaście punktów przewagi nad Realem

Anna Lewandowska o relacji swoich córek. "Wolę je w tej wersji"

Anna Lewandowska poprosiła swoich fanów o zadawanie jej pytań. Niektóre dotyczyły jej biznesów, inne sfery prywatnej. Jedno z pytań poświęcone było jej córeczkom - Klarze i Laurze. "Czy dziewczynki czasem się kłócą?" - zapytał jeden z fanów. Odpowiedź w tej sprawie mogła być tylko jedna.

Żona Roberta Lewandowskiego nie zamierzała ukrywać, że wszystko jest zawsze idealne. - Oczywiście, jak to w rodzeństwie. Zdecydowanie wolę je w tej wersji - napisała trenerka fitness. Dodała do tego zdjęcie, jak Laura i Klara spacerują razem trzymając się za rączki.

Fernando Santos najpierw oglądał polskie mecze, a później musiał się pomodlić. Nie żałował na tacę [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska - córki

Anna Lewandowska urodziła dwie córki. Starsza z nich to Klara, która przyszła na świat w maju 2017 roku. Laura Lewandowska urodziła się trzy lata później. Dziewczynki dzieli kilka lat, ale znakomicie się dogadują.

Anna Lewandowska o relacji córek

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska o relacji córek
Adwokaci Cezarego Kucharskiego o procesie z Robertem Lewandowskim

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze